×
Aktualności

Manitou rozpoczyna kampanię nowych modeli elektrycznych

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Grupa Manitou, światowy lider w dziedzinie obsługi, podestów ruchomych i robót ziemnych, rozpoczyna kampanię medialną na temat wykorzystania energii elektrycznej. Grupa zamierza wzmocnić swoje zaangażowanie w transformację energetyczną i potwierdzić swoje ambicje jako odpowiedzialnego lidera.

2022 będzie rokiem elektrycznym dla marki Manitou. Celem grupy jest wprowadzenie na rynek wielu niskoemisyjnych produktów pod marką OXYGEN. Historyczna marka Grupy postanowiła zwiększyć swoją obecność w wielu mediach komunikacyjnych, aby rozpowszechniać informacje o swoich ambicjach dotyczących modeli elektrycznych. Kampania prowadzona jest pod hasłem Zmniejsz swoje emisje, podnieś swoje standardy. Jej celem jest podkreślenie zdolności grupy do zaspokojenia wszystkich potrzeb użytkowników, niezależnie od tego, czy są to osoby decyzyjne, klienci wynajmujący, czy duże firmy.

Kampania medialna przyjmie formę reklamy w prasie budowlanej i innowacyjnej we Francji, ale także w wielu krajach Europy, a także w Indiach i Stanach Zjednoczonych. Kampania ma również stronę cyfrową z obecnością w mediach społecznościowych na Facebooku, Instagramie i Twitterze marki Manitou, a także specjalną stronę docelową kampanii dostępną na stronie manitou.com (https://www.manitou.com) . Wysyłany będzie również biuletyn do klientów i potencjalnych klientów.

Arnaud Boyer, wiceprezes ds. marketingu i rozwoju produktów, mówi: Mamy nadzieję przyspieszyć rozwój naszej gamy elektrycznych urządzeń dzięki licznym premierom w 2022 r. i później. Ta kampania zaprezentuje nowe modele, podkreślając jednocześnie korzyści dla naszych klientów w zakresie wszechstronności , niższego całkowitego kosztu posiadania i wydajności. Naszym celem jest pokazanie, że grupa jest w stanie zaoferować właściwe rozwiązanie dla każdej potrzeby związanej z obsługą, zgodnie z naszą mapą drogową CSR.

Kampania, która rozpoczęła się pod koniec marca, potrwa przez cały rok, a jej zwieńczeniem będzie zapowiedź siedmiu nowych modeli elektrycznych na międzynarodowych targach budowlanych Bauma w Monachium w dniach 24-30 października 2022 roku.

Pozostałe aktualności

Innowacje Hyva na targach IFAT 2022

Innowacje Hyva na targach IFAT 2022

Podczas zbliżających się targów gospodarki wodno-ściekowej oraz gospodarki odpadami i surowcami IFAT, które odbędą się w Monachium w Niemczech w...

Żródło: Hyva

STILL idzie w 5G

STILL idzie w 5G

Chcąc jeszcze pełniej uczestniczyć w czwartej rewolucji przemysłowej, firma STILL zainwestowała w nowoczesne technologie telekomunikacyjne. W...

Żródło: STILL

wszystkie aktualności

BLOG