×
Aktualności

Międzynarodowa współpraca Jungheinrich i Riwal

Jungheinrich, jeden z wiodących dostawców rozwiązań intralogistycznych oraz Riwal, międzynarodowa firma wynajmująca specjalizująca się w wynajmie podnośników i ładowarek teleskopowych będą współpracować w przyszłości na skalę międzynarodową.

Jungheinrich wykorzysta podesty robocze Riwal do centrów logistycznych, a Riwal będzie mógł oferować wózki widłowe Jungheinrich w innych segmentach. Celem jest stworzenie globalnego punktu kompleksowej obsługi wózków widłowych, podnośników koszowych i ładowarek teleskopowych, zapewniając klientom obu firm łatwiejszy dostęp do odpowiedniego sprzętu. Program wszedł już w życie w Holandii, Belgii, Słowenii i Niemczech, a pozostałe kraje będą do niego przystępować w 2019 roku.

Pedro Torres, dyrektor operacyjny Riwal, komentuje: Riwal jest zadowolony, mogąc zaoferować naszym klientom szerszą gamę urządzeń w wyniku tej umowy i cieszymy się, że możemy współpracować z wiodącą firmą, taką jak Jungheinrich, która ma silną pozycję i międzynarodowy zasięg w branży intralogistycznej.

Kerk Wichmann, dyrektor ds. Wynajmu w Jungheinrich AG, dodaje: Koncentracja na kliencie jest kluczowa dla Jungheinrich. Współpracując z Riwal, możemy obsługiwać rynek dzięki rozszerzonemu i optymalnie skoordynowanemu portfolio produktów. Ta współpraca sprawia, że wynajem wózków widłowych i sprzętu dostępowego jest znacznie łatwiejszy i bardziej wydajny dla naszych klientów. Z niecierpliwością czekamy na współpracę z Riwal, aby wykorzystać możliwości biznesowe, ponieważ obie firmy mają te same wartości korporacyjne.

Ostatnio Riwal i Jungheinrich wspólnie pracowali dla Volvo Ocean Race 2018. Jako oficjalny dostawca sprzętu, Riwal wyposażył mobilne stocznie w podnośniki nożycowe i wózki widłowe Jungheinrich. Ponadto sprzęt Riwal i Jungheinrich wykorzystano do budowy wiosek turystycznych w punktach przesiadkowych na całym świecie.

Galeria

Pozostałe aktualności

Baoli na fali wzrostów chińskiego eksportu

Baoli na fali wzrostów chińskiego eksportu

Według najnowszych danych producentów Europa stała się w minionym roku największym importerem wózków widłowych z Chin. Baoli Polska planuje...

Żródło: Baoli Polska, More&More Marketing

Szklana rzeczywistość czyli targi Glass

Szklana rzeczywistość czyli targi Glass

Efektowne ekspozycje, pokazy specjalistycznego sprzętu oraz możliwość zobaczenia na żywo nowoczesnych rozwiązań dla budownictwa oraz innych...

Żródło: MTP