×
Aktualności

Nagroda Red Dot dla krzesełka przyschodowego firmy TK Elevator

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Krzesełko przyschodowe S200 firmy TK Elevator zdobyło prestiżową nagrodę Red Dot: Product Design 2021 za wyjątkową jakość wzornictwa. Zaprojektowany przez Business Unit TK Home Solutions i zaprojektowany przez światowej sławy studio projektowe Pearson Lloyd, S200 jest wynikiem pięcioletniego procesu zarządzanego przez najnowocześniejszą fabrykę TK Elevator w Holandii.

S200 oferuje wyjątkową ergonomię dzięki opatentowanemu Advanced Swivel Leveling (ASL). Siedzisko i podnóżek obracają się razem, zapewniając najbliższą odległość od konstrukcji schodowej. Kolejną wyjątkową cechą konstrukcyjną jest automatyczne składanie siedziska i podnóżka. Po naciśnięciu jednego przycisku krzesełko przyschodowe składa się do przechowywania i zajmuje niewiele miejsca na klatce schodowej. Jest umieszczone na wygodnej wysokości, a podczas ruchu siedzisko i podnóżek pozostają w jednej linii, zapobiegając skręcaniu pleców i kolan, zapewniając użytkownikowi maksymalny komfort.

 

S200 Starlift –  bezpieczne krzesło przyschodowe

Zwężane podłokietniki zapewniają pewny chwyt, jak i dodatkowe podparcie podczas siadania lub wstawania. Można je otworzyć, aby ułatwić przemieszczanie z krzesełka na wózek inwalidzki. S200 oferuje również specjalną funkcję dzięki wbudowanemu urządzeniu przywoławczemu umieszczonemu na podłokietniku, które pozwala użytkownikowi zadzwonić do maksymalnie trzech kontaktów (przyjaciele, rodzina czy doradcy medyczni).

Zdobycie nagrody Red Dot: Product Design 2021 za krzesło przyschodowe S200 to wielkie wyróżnienie dla całego zespołu projektowego. Wraz ze wzrostem odsetka osób w trzecim wieku projektanci będą musieli zaakceptować to wyzwanie w przypadku wielu ważnych produktów. To fantastyczne, że firma Red Dot doceniła jakość i innowacyjność tego projektu, skomentował Luke Pearson, współzałożyciel Pearson Lloyd.

Nagroda Red Dot, która obejmuje kategorie „Projekt produktu”, „Projekt Marki i Komunikacji” oraz „Koncepcja projektu” to jeden z największych na świecie międzynarodowych konkursów projektowych. Oferuje projektantom i producentom platformę do oceny jakości dobrego projektu ich produktów. Jury wyłoniło zwycięzców spośród ponad 18 000 zgłoszeń od projektantów, firm i organizacji z ponad 70 krajów.

 

Pozostałe aktualności

Nowa seria elektrycznych wózków widłowych Raniero

Nowa seria elektrycznych wózków widłowych Raniero

AC160L-12 - AC200L-12 120V to nowa seria elektrycznych wózków widłowych Raniero. Pojazdy przeznaczone są dla papierni, terminali portowych, hut,...

Żródło: Lampocar ​​S.r.l. - Raniero Forklifts

Grupa KION – dobry start w rok 2021

Grupa KION – dobry start w rok 2021

KION GROUP AG kontynuuje ożywienie z poprzedniego kwartału i z impetem wkracza w 2021 r. Pomimo ryzyka związanego ze zmianami na rynkach...

Żródło: Grupa KION

wszystkie aktualności

BLOG