×
Aktualności

Największe zamówienie na wózki kontenerowe w historii Konecranes

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

W marcu 2020 r. Konecranes wygrał swój największy w historii kontrakt na dostawę wózków do układania kontenerów (reach stacker) od klienta z Niemiec. Zamówienie na 39 wózków podnośnikowych zostało wygrane przez dystrybutora Konecranes, Richter Fördertechnik GmbH & Co. KG.

Kontrakt dotyczy dostawy 39 wózków podnośnikowych Konecranes SMV 2216 TC3 z modyfikacjami umożliwiającymi układanie w stosy kontenerów 22-tonowych, 16-tonowych i 6-tonowych.

Była to długo negocjowana umowa, w którą zaangażowało się wiele osób z całej organizacji. Jesteśmy zadowoleni z rezultatów i jesteśmy wdzięczni za pracę wykonaną z naszym partnerem, Richter Fördertechnik GmbH & Co. KG, powiedział Ralf Gowin, dyrektor sprzedaży w Niemczech w Wózki Podnośnikowe Konecranes.

Jesteśmy zaszczyceni, że otrzymaliśmy to nasze największe w historii zamówienie na wózki kontenerowe. Niemcy są dla nas bardzo ważnym rynkiem, a to konkretne zamówienie pokazuje ogromne zaufanie do naszego wsparcia serwisowego. Współpraca z firmą Richter była kluczem do złożenia zamówienia, powiedział Patrik Starck, regionalny dyrektor sprzedaży w Europie w Konecranes Lift Trucks.

Dostawy planowane są na trzeci kwartał 2020 roku i potrwają do pierwszego kwartału 2021 roku.

Pozostałe aktualności

wszystkie aktualności

BLOG