×
Aktualności

Najwyższy podnośnik nożycowy Skyjack wypełnia lukę rynkową

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Skyjack zaprezentował swój najwyższy jak dotąd podnośnik nożycowy - SJ9263 RT. Ostatnia część nowej serii pełnowymiarowych podnośników nożycowych Skyjack, ma wysokość roboczą 21,03 m i zwiększa możliwości firm wynajmujących dzięki możliwości pracy na sześciu piętrach.

Podobnie jak w przypadku naszych podnośników nożycowych DC, przyjrzeliśmy się, jakie zmiany są wymagane przez standardy, zarówno ANSI w Ameryce Północnej, jak i Stage V w Europie, i zgłębiliśmy temat, aby zobaczyć, jak możemy opracować urządzenia zupełnie nowej klasy dla naszych klientów, wyjaśnia Corey Connolly, menedżer produktu w Skyjack.

Nowy podnośnik nożycowy, przeznaczony do pracy w trudnym terenie, może pomieścić cztery osoby i może pochwalić się imponującym koszem o szerokości 7,13 metra z opcją podwójnego masztu. Ma również wspólne cechy z resztą urządzeń z tej serii, w tym napęd na cztery koła Skyjack, AXLDRIVETM, silnik SMARTORQUETM, łącząc najwyższą wydajność z niskimi wymaganiami konserwacyjnymi oraz w pełni dostępnymi komponentami serwisowymi.

Obecnie standardami rynkowymi dla pełnowymiarowych podestów nożycowych do trudnego terenu są modele o wysokości 30-50 stóp, które oferujemy od lat, mówi Barry Greenaway, starszy menedżer produktu w Skyjack. Jeśli firma wynajmująca chce pójść o krok dalej, kolejną najlepszą opcją w Ameryce Północnej jest podnośnik z wysięgnikiem, a w Europie specjalistyczne klasy 90-120 stóp. Znaleźliśmy sposób na zaoferowanie czegoś, co wypełnia lukę pomiędzy tymi dwiema grupami.

Ponieważ jest to zupełnie nowa klasa dla wiodącego producenta podnośników nożycowych, zespół Skyjack zadbał o to, by poświęcić czas na dodatkowe testy i przeprojektowanie przed jego wypuszczeniem na rynek.

Chcieliśmy, aby ta maszyna pasowała do reszty naszej linii produktów w tym sensie, że jeśli chodzi o rynek, jest to prosty i niezawodny produkt, kontynuuje Connolly. Rynek utknął między tym, co zawsze było oferowane, a produktami niszowymi, które wiążą się z wyższymi kosztami zakupu, dlatego chcieliśmy zachować prosty projekt i cenę, która ma sens dla naszych klientów.

Podnośnik Skyjack SJ9263 RT jest w końcowej fazie testów, a pełna produkcja rozpocznie się w zakładzie Guelph, począwszy od drugiego kwartału 2020 roku.

Pozostałe aktualności

wszystkie aktualności

BLOG