×
Aktualności

Najwyższy podnośnik nożycowy Skyjack wypełnia lukę rynkową

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Skyjack zaprezentował swój najwyższy jak dotąd podnośnik nożycowy - SJ9263 RT. Ostatnia część nowej serii pełnowymiarowych podnośników nożycowych Skyjack, ma wysokość roboczą 21,03 m i zwiększa możliwości firm wynajmujących dzięki możliwości pracy na sześciu piętrach.

Podobnie jak w przypadku naszych podnośników nożycowych DC, przyjrzeliśmy się, jakie zmiany są wymagane przez standardy, zarówno ANSI w Ameryce Północnej, jak i Stage V w Europie, i zgłębiliśmy temat, aby zobaczyć, jak możemy opracować urządzenia zupełnie nowej klasy dla naszych klientów, wyjaśnia Corey Connolly, menedżer produktu w Skyjack.

Nowy podnośnik nożycowy, przeznaczony do pracy w trudnym terenie, może pomieścić cztery osoby i może pochwalić się imponującym koszem o szerokości 7,13 metra z opcją podwójnego masztu. Ma również wspólne cechy z resztą urządzeń z tej serii, w tym napęd na cztery koła Skyjack, AXLDRIVETM, silnik SMARTORQUETM, łącząc najwyższą wydajność z niskimi wymaganiami konserwacyjnymi oraz w pełni dostępnymi komponentami serwisowymi.

Obecnie standardami rynkowymi dla pełnowymiarowych podestów nożycowych do trudnego terenu są modele o wysokości 30-50 stóp, które oferujemy od lat, mówi Barry Greenaway, starszy menedżer produktu w Skyjack. Jeśli firma wynajmująca chce pójść o krok dalej, kolejną najlepszą opcją w Ameryce Północnej jest podnośnik z wysięgnikiem, a w Europie specjalistyczne klasy 90-120 stóp. Znaleźliśmy sposób na zaoferowanie czegoś, co wypełnia lukę pomiędzy tymi dwiema grupami.

Ponieważ jest to zupełnie nowa klasa dla wiodącego producenta podnośników nożycowych, zespół Skyjack zadbał o to, by poświęcić czas na dodatkowe testy i przeprojektowanie przed jego wypuszczeniem na rynek.

Chcieliśmy, aby ta maszyna pasowała do reszty naszej linii produktów w tym sensie, że jeśli chodzi o rynek, jest to prosty i niezawodny produkt, kontynuuje Connolly. Rynek utknął między tym, co zawsze było oferowane, a produktami niszowymi, które wiążą się z wyższymi kosztami zakupu, dlatego chcieliśmy zachować prosty projekt i cenę, która ma sens dla naszych klientów.

Podnośnik Skyjack SJ9263 RT jest w końcowej fazie testów, a pełna produkcja rozpocznie się w zakładzie Guelph, począwszy od drugiego kwartału 2020 roku.

Pozostałe aktualności

Żuraw GMK przekazany do firmy Szczurowski

Żuraw GMK przekazany do firmy Szczurowski

Firma Usługi Dźwigowe Jerzy Szczurowski nabyła nowy żuraw samojezdny, marki Grove model GMK4100L-1, od Zeppelin Polska Sp. z o.o. To kolejne...

Żródło: Zeppelin Polska

wszystkie aktualności

BLOG