×
Aktualności

Niedrogi wózek paletowy Hyster

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Hyster rozszerzył swoją ofertę wyposażenia magazynowego o nowy, wydajny ręczny wózek paletowy P1.6UT.

Nowy wózek paletowy zaprojektowany został jako urządzenie przystępne cenowo, łatwe w utrzymaniu i nadające się do wielu zastosowań. Wózek paletowy Hyster P1.6UT może podnosić ładunki do 1,6 tony.

Smukły i lekki model jest stabilny, łatwy w manewrowaniu i ma dobrą zdolność pokonywania wzniesień, a także posiada wszystkie podstawowe funkcje potrzebne do zastosowań takich jak dostawy na ostatnim kilometrze lub korzystanie z zaplecza sklepu.

Wózek paletowy Hyster P1.6UT dla pieszych zapewnia nie tylko niskie koszty eksploatacji, ale także konkurencyjne zużycie energii. Połączeniu mocnego akumulatora i silnika pozwala na pracę do 12 godzin. Urządzenie objęte jest standardowymi okresami gwarancyjnymi i serwisowymi.

Nowy wózek paletowy jest prosty w obsłudze dla operatorów. Ma te same elementy sterujące, które znajdują się w innych urządzeniach magazynowych Hyster, a także wyposażony jest w długie ramię i elementy sterujące przyspieszacza motylkowego.

Oprócz optymalnych funkcji dostępnych w standardzie, szereg opcji pozwala na dostosowanie wózka do potrzeb aplikacji. Przykładem są tandemowe koła nośne, ładowarka pokładowa, automatyczne wyłączanie i redukcja prędkości jazdy w miarę zmniejszania się poziomu naładowania akumulatora.

Nowy P1.6UT pozwala firmom czerpać korzyści z wydajnego wózka paletowego, który spełnia potrzeby i wykonuje ruch, mówi Daniel McNeil, SPED i kierownik ds. rozwiązań w Hyster Europe. W połączeniu z odpowiednią intensywnością operacyjną, niezależnie od tego, czy wypełniasz półki w supermarkecie, zapełniasz magazyn, czy rozładowujesz dostawy z ciężarówki, możesz oczekiwać niskich kosztów posiadania i przystępnej wydajności.

Pozostałe aktualności

Innowacje Hyva na targach IFAT 2022

Innowacje Hyva na targach IFAT 2022

Podczas zbliżających się targów gospodarki wodno-ściekowej oraz gospodarki odpadami i surowcami IFAT, które odbędą się w Monachium w Niemczech w...

Żródło: Hyva

STILL idzie w 5G

STILL idzie w 5G

Chcąc jeszcze pełniej uczestniczyć w czwartej rewolucji przemysłowej, firma STILL zainwestowała w nowoczesne technologie telekomunikacyjne. W...

Żródło: STILL

wszystkie aktualności

BLOG