×
Aktualności

Nowe elektryczne 3- i 4-kołowe wózki widłowe Hyster

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Hyster Europe poszerzył swoją ofertę wózków elektrycznych z przeciwwagą, wprowadzając dziewięć nowych trzy- i czterokołowych modeli wózków widłowych do podnoszenia ładunków  masie do 3,5 tony.

Elektryczne wózki widłowe czterokołowe Hyster® J1.5-3.5UT i trzykołowe J1.6-2.0UTT to najnowsze modele, które dołączyły do serii Hyster UT. Zaprojektowane z myślą o prostocie obsługi i konserwacji, nowe elektryczne wózki podnośnikowe oferowane są w przystępnej cenie i oferują niezawodność w każdej branży.

Znajomy układ napędowy wraz z doskonałą manewrowością i sterowaniem sprawiają, że te nieskomplikowane elektryczne wózki widłowe są dobrze dostosowane do potrzeb wielu różnych operacji przeładunkowych, mówi Rob O'Donoghue, dyrektor ds. Rozwiązań - Europa, Bliski Wschód i Afryka w Hyster Europe. Są idealnie spozycjonowane, aby uzupełnić istniejącą gamę wózków podnośnikowych i wyposażenia magazynów Hyster.

Nowe elektryczne wózki podnośnikowe UT oferują ergonomicznie zaprojektowany przedział operatora z łatwo dostępnymi elementami sterującymi. Wyraźny wyświetlacz LCD, w pełnym kolorze w serii 4-kołowej, zapewnia operatorowi łatwy dostęp do wszystkich potrzebnych danych.

Dzięki szerokiemu oknu masztu operatorzy korzystają z doskonałej widoczności, a solidny maszt zapewnia stabilność. Jednocześnie szybkie prędkości podnoszenia i opuszczania oraz prędkości jazdy do 16 km/h pomagają w szybkim i łatwym wykonywaniu pracy.

Nowe elektryczne wózki widłowe Hyster UT, które są dostępne z akumulatorami kwasowo-ołowiowymi, oferują również mały promień skrętu i mały ślad wózka, aby ułatwić efektywne manewrowanie w korytarzach magazynów lub obszarach załadunku, gdzie przestrzeń może być na wagę złota. Szereg standardowych funkcji i opcji, w tym różne maszty, widły i wózki, pomaga w dalszym dostosowaniu wózka do konkretnych potrzeb aplikacji.

Nowe elektryczne wózki widłowe UT trzy- i czterokołowe są również idealne do zastosowań wymagających samoobsługi. Dzięki prostym komponentom i sprytnym elementom konstrukcyjnym, takim jak łatwo zdejmowana płyta podłogowa, pokrywa akumulatora z szybkozłączem i pokrywa sterowania, w połączeniu z odpowiednim zastosowaniem i intensywnością pracy wózki mogą zminimalizować zarówno czas obsługi, jak i koszty.

Aktualnie dostępna nowa seria elektrycznych wózków podnośnikowych obejmuje czterokołowe wózki o udźwigu do 3,5 tony: J1.5UT, J1.8UT, J2.0UT, J2.5UT, J3.0UT, J3.5UT oraz trójkołowe wózki podnoszące do 2 ton: J1.6UTT, J1.8UTT i J2.0UTT. Wszystkie są obsługiwane przez doświadczoną sieć lokalnych dealerów Hyster, z łatwo dostępnymi częściami zamiennymi i standardową gwarancją.

Pozostałe aktualności

Strategiczna restrukturyzacja Tadano

Strategiczna restrukturyzacja Tadano

Firma Tadano Ltd. rozpoczęła realizację strategicznego programu restrukturyzacji dwóch niemieckich spółek zależnych Tadano Demag GmbH i Tadano...

Żródło: Tadano Ltd.

wszystkie aktualności

BLOG