×
Aktualności

Nowe podesty robocze Easy Lift z napędem hybrydowym

Asortyment podestów roboczych typu pająk firmy Easy Lift został wzbogacony o nowe modele R190HY i R210HY z napędem hybrydowym.

Oparte na niezawodnych, tradycyjnych napędach gąsienicowych, platformy hybrydowe oprócz silnika spalinowego (benzyna lub olej napędowy) są również wyposażone w akumulator litowy o długiej żywotności.

Hybrydowe podesty typu pająk firmy Easy Lift (seria HY) są idealnym rozwiązaniem zarówno do pracy wewnątrz, jak i na zewnątrz i umożliwiają pracę przy użyciu podestu w obszarach, w których wymagana jest cisza, a zanieczyszczanie środowiska jest zabronione.

Wybór tego nowego rodzaju zaopatrzenia w energię niesie ze sobą, oprócz oczywistych zalet w zakresie ochrony środowiska, także inne korzyści pod względem czasu pracy, rozmiaru i wagi.

Galeria

Pozostałe aktualności

Podnośniki samojezdne ATN w grupie Fassi

Podnośniki samojezdne ATN w grupie Fassi

Grupa Fassi, poprzez swoją francuską spółkę holdingową, która jest już właścicielem Fassi France i Marrel, przejęła ATN, wiodącego producenta...

Żródło: Fassi Gru S.p.A.

Następca popularnego żurawia Grove GMK3060

Następca popularnego żurawia Grove GMK3060

Manitowoc Cranes pokaże zmodernizowany trójosiowy żuraw terenowy Grove GMK3060 podczas targów bauma 2019 w Monachium. Nowy GMK3060L bazuje na...

Żródło: Manitowoc Cranes