×
Aktualności

Nowe podesty robocze Easy Lift z napędem hybrydowym

Asortyment podestów roboczych typu pająk firmy Easy Lift został wzbogacony o nowe modele R190HY i R210HY z napędem hybrydowym.

Oparte na niezawodnych, tradycyjnych napędach gąsienicowych, platformy hybrydowe oprócz silnika spalinowego (benzyna lub olej napędowy) są również wyposażone w akumulator litowy o długiej żywotności.

Hybrydowe podesty typu pająk firmy Easy Lift (seria HY) są idealnym rozwiązaniem zarówno do pracy wewnątrz, jak i na zewnątrz i umożliwiają pracę przy użyciu podestu w obszarach, w których wymagana jest cisza, a zanieczyszczanie środowiska jest zabronione.

Wybór tego nowego rodzaju zaopatrzenia w energię niesie ze sobą, oprócz oczywistych zalet w zakresie ochrony środowiska, także inne korzyści pod względem czasu pracy, rozmiaru i wagi.

Galeria

Pozostałe aktualności

Yale przedstawia wózek Veracitor VX Gold Edition

Yale przedstawia wózek Veracitor VX Gold Edition

Niezawodna seria wózków Yale Veracitor VX oferuje rozwiązania, które konsekwentnie zapewniają nagrody swoim użytkownikom. Aby uczcić wspaniałe...

Żródło: Yale Europe Materials Handling

UDT otwiera nowe laboratorium

UDT otwiera nowe laboratorium

10 października br., w Gmachu Technologicznym Wydziału Inżynierii Produkcji na Politechnice Warszawskiej, otwarte zostało nowoczesne laboratorium...

Żródło: UDT