×
Aktualności

Nowe wózki Hyster z przechylanym masztem

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Hyster Europe wprowadził na rynek nową, kompaktową serię wózków wysokiego składowania z przechylanym masztem, doskonale dostosowaną do magazynów, w których przestrzeń jest na wagę złota, takich jak te powszechnie stosowane w handlu detalicznym, żywności i napojów.

Nowe modele wózków wysokiego składowania Hyster zostały zaprojektowane z myślą o sprzedaży detalicznej, magazynach żywności i napojów, podnosząc do 1400 kg i osiągając wysokość do 7,5 m, mówi Timo Antony, dyrektor handlowy regionu Europy Środkowej, Hyster. Operacje te zazwyczaj odbywają się w wąskich przestrzeniach, dlatego dołączyliśmy maszt, który można odchylić do tyłu.

Dzięki przechylaniu masztu wózki wysokiego składowania Hyster R1.0E, 1.2E i 1.4E zapewniają większą manewrowość, oszczędzając najważniejsze centymetry, dzięki czemu wózek może obsługiwać zapasy nawet w węższych korytarzach. Zintegrowane przesunięcie boczne i kompaktowa konstrukcja podwozia również pomagają zwiększyć wydajność, ponieważ nawet w ciasnych przestrzeniach towary mogą być skutecznie składowane i odbierane.

Będąca rozszerzeniem istniejącej serii wózków wysokiego składowania Hyster R1.4–2.5, nowa seria kompaktowych wózków wysokiego składowania zapewnia ten sam wysoki poziom wytrzymałości, widoczności, właściwości jezdnych i łatwości sterowania, a także wygodny przedział operatora.

Solidna rama, najwyższa ochrona kół nośnych, uszczelnione złącza i ważne czujniki przyczyniają się do ogólnej niezawodności, pomagając utrzymać niski całkowity koszt posiadania. Podobnie jak w przypadku wszystkich urządzeń Hyster, nowe kompaktowe wózki wysokiego składowania są łatwe w serwisowaniu, co pomaga zminimalizować czasy przestojów.

Nowe modele wózków wysokiego składowania są standardowo wyposażone w szereg ergonomicznych funkcji zwiększających komfort operatora. Dostępna jest jednak także szeroka gama opcji dostosowywania, w tym system zarządzania flotą Hyster Tracker, aby umożliwić aplikacjom dopasowanie wózka do konkretnych potrzeb branży.

Pozostałe aktualności

BUDMA – MIEJSCE (nie tylko) DLA ARCHITEKTÓW

BUDMA – MIEJSCE (nie tylko) DLA ARCHITEKTÓW

Nie bez powodu BUDMA to targi budownictwa i architektury – nierozłącznie. Profesje te wzajemnie się przenikają, inspirują i rozwój jednej...

Żródło: MTP Grupa

Nagrody IFOY 2020 – ostatnia runda

Nagrody IFOY 2020 – ostatnia runda

Ogłoszono finalistów tegorocznej nagrody IFOY AWARD (Międzynarodowa Intralogistyka i Wózek Widłowy Roku). W ósmej rundzie światowej sławy jury...

Żródło: IFOY

wszystkie aktualności

BLOG