×
Aktualności

Nowe wózki Hyster z przechylanym masztem

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Hyster Europe wprowadził na rynek nową, kompaktową serię wózków wysokiego składowania z przechylanym masztem, doskonale dostosowaną do magazynów, w których przestrzeń jest na wagę złota, takich jak te powszechnie stosowane w handlu detalicznym, żywności i napojów.

Nowe modele wózków wysokiego składowania Hyster zostały zaprojektowane z myślą o sprzedaży detalicznej, magazynach żywności i napojów, podnosząc do 1400 kg i osiągając wysokość do 7,5 m, mówi Timo Antony, dyrektor handlowy regionu Europy Środkowej, Hyster. Operacje te zazwyczaj odbywają się w wąskich przestrzeniach, dlatego dołączyliśmy maszt, który można odchylić do tyłu.

Dzięki przechylaniu masztu wózki wysokiego składowania Hyster R1.0E, 1.2E i 1.4E zapewniają większą manewrowość, oszczędzając najważniejsze centymetry, dzięki czemu wózek może obsługiwać zapasy nawet w węższych korytarzach. Zintegrowane przesunięcie boczne i kompaktowa konstrukcja podwozia również pomagają zwiększyć wydajność, ponieważ nawet w ciasnych przestrzeniach towary mogą być skutecznie składowane i odbierane.

Będąca rozszerzeniem istniejącej serii wózków wysokiego składowania Hyster R1.4–2.5, nowa seria kompaktowych wózków wysokiego składowania zapewnia ten sam wysoki poziom wytrzymałości, widoczności, właściwości jezdnych i łatwości sterowania, a także wygodny przedział operatora.

Solidna rama, najwyższa ochrona kół nośnych, uszczelnione złącza i ważne czujniki przyczyniają się do ogólnej niezawodności, pomagając utrzymać niski całkowity koszt posiadania. Podobnie jak w przypadku wszystkich urządzeń Hyster, nowe kompaktowe wózki wysokiego składowania są łatwe w serwisowaniu, co pomaga zminimalizować czasy przestojów.

Nowe modele wózków wysokiego składowania są standardowo wyposażone w szereg ergonomicznych funkcji zwiększających komfort operatora. Dostępna jest jednak także szeroka gama opcji dostosowywania, w tym system zarządzania flotą Hyster Tracker, aby umożliwić aplikacjom dopasowanie wózka do konkretnych potrzeb branży.

Pozostałe aktualności

Rewizja dyrektyw. Twoje zdanie się liczy!

Rewizja dyrektyw. Twoje zdanie się liczy!

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii - Departament Obrotu Towarami Wrażliwymi organizuje w dniu 11 września 2019 spotkanie w sprawie...

Żródło: redakcja dzwignice.info

Manipulator Liftronic® Easy 6 w nowej wersji

Manipulator Liftronic® Easy 6 w nowej wersji

Scaglia INDEVA, światowy lider w segmencie inteligentnych manipulatorów przemysłowych, przeznaczonych do podnoszenia, przenoszenia i manipulacji...

Żródło: DHC Systems

Riwal wspiera klientów dzięki technologii BIM

Riwal wspiera klientów dzięki technologii BIM

Riwal, lider w branży wynajmu i sprzedaży podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych, stworzył bibliotekę BIM swoich maszyn dostępną online....

Żródło: Riwal Poland

Wózki RX 20 w pakietach dla przemysłu

Wózki RX 20 w pakietach dla przemysłu

Firmy automotive, zakłady przemysłu spożywczego, fabryki przetwarzające środki chemiczne – przedsiębiorstwa różnią się od siebie w zakresie...

Żródło: STILL

wszystkie aktualności

BLOG