×
Aktualności

Nowe wózki Hyster z przechylanym masztem

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Hyster Europe wprowadził na rynek nową, kompaktową serię wózków wysokiego składowania z przechylanym masztem, doskonale dostosowaną do magazynów, w których przestrzeń jest na wagę złota, takich jak te powszechnie stosowane w handlu detalicznym, żywności i napojów.

Nowe modele wózków wysokiego składowania Hyster zostały zaprojektowane z myślą o sprzedaży detalicznej, magazynach żywności i napojów, podnosząc do 1400 kg i osiągając wysokość do 7,5 m, mówi Timo Antony, dyrektor handlowy regionu Europy Środkowej, Hyster. Operacje te zazwyczaj odbywają się w wąskich przestrzeniach, dlatego dołączyliśmy maszt, który można odchylić do tyłu.

Dzięki przechylaniu masztu wózki wysokiego składowania Hyster R1.0E, 1.2E i 1.4E zapewniają większą manewrowość, oszczędzając najważniejsze centymetry, dzięki czemu wózek może obsługiwać zapasy nawet w węższych korytarzach. Zintegrowane przesunięcie boczne i kompaktowa konstrukcja podwozia również pomagają zwiększyć wydajność, ponieważ nawet w ciasnych przestrzeniach towary mogą być skutecznie składowane i odbierane.

Będąca rozszerzeniem istniejącej serii wózków wysokiego składowania Hyster R1.4–2.5, nowa seria kompaktowych wózków wysokiego składowania zapewnia ten sam wysoki poziom wytrzymałości, widoczności, właściwości jezdnych i łatwości sterowania, a także wygodny przedział operatora.

Solidna rama, najwyższa ochrona kół nośnych, uszczelnione złącza i ważne czujniki przyczyniają się do ogólnej niezawodności, pomagając utrzymać niski całkowity koszt posiadania. Podobnie jak w przypadku wszystkich urządzeń Hyster, nowe kompaktowe wózki wysokiego składowania są łatwe w serwisowaniu, co pomaga zminimalizować czasy przestojów.

Nowe modele wózków wysokiego składowania są standardowo wyposażone w szereg ergonomicznych funkcji zwiększających komfort operatora. Dostępna jest jednak także szeroka gama opcji dostosowywania, w tym system zarządzania flotą Hyster Tracker, aby umożliwić aplikacjom dopasowanie wózka do konkretnych potrzeb branży.

Pozostałe aktualności

Mini żuraw Jekko SPX650

Mini żuraw Jekko SPX650

Pod koniec lipca, podczas transmisji na żywo, firma Jekko zaprezentowała najnowszy model w ofercie – zapowiadany kilka tygodni temu mini żuraw...

Żródło: Jekko

RIWAL otwiera kolejne Centrum Szkoleniowe IPAF

RIWAL otwiera kolejne Centrum Szkoleniowe IPAF

Firma RIWAL – międzynarodowy lider w dziedzinie wynajmu i sprzedaży podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych oraz szkoleń dla operatorów,...

Żródło: Riwal Poland

wszystkie aktualności

BLOG