×
Aktualności

Nowy model podnośnika gąsienicowego Easy Lift

Nowy model podnośnika na podwoziu gąsienicowym RA31 został opracowany po wielkim sukcesie najmniejszego modelu tej samej kategorii – RA26 - podnośnika typu pająk z podwójnym wysięgnikiem teleskopowym i wysięgnikiem pomocniczym typu jib, który został wprowadzony na rynek w 2017 roku.

Nowy podnośnik RA31 oferuje wysokość roboczą 30,2 metra i wysięg roboczy 14,5 metra przy obciążeniu kosza wynoszącym 230 kilogramów oraz 15-metrowy zwis. Standardowo wyposażony jest w kosz obrotowy, sterowanie radiowe, przedłużone gąsienice, podwójną prędkość i elektryczną pompę awaryjną.

Nowy RA31 może być stabilizowany w różnych pozycjach i ma bardzo kompaktowe wymiary: jego szerokość wynosi zaledwie 0,89 metra, a wysokość poniżej 2 metrów przy ograniczonym ciężarze, wynoszącym 4300 kilogramów.

Nowy podnośnik typu pająk dostępny jest z silnikiem spalinowym oraz silnikiem elektrycznym lub w wersji hybrydowej z silnikiem spalinowym, silnikiem elektrycznym i akumulatorem litowym (HY).

Podnośnik RA31 zostanie zaprezentowany podczas targów BAUMA w wersji hybrydowej – będzie to model RA31HY.

 

Galeria

Pozostałe aktualności

Baoli rozbudowuje sieć sprzedaży na polskim rynku

Baoli rozbudowuje sieć sprzedaży na polskim rynku

Baoli, funkcjonujący na światowym rynku od 2003 r. producent wózków widłowych z chińskim rodowodem, na dobre rozpoczął ekspansję na europejskie...

Żródło: Baoli Polska, More&More Marketing