×
Aktualności

Nowy model podnośnika gąsienicowego Easy Lift

Nowy model podnośnika na podwoziu gąsienicowym RA31 został opracowany po wielkim sukcesie najmniejszego modelu tej samej kategorii – RA26 - podnośnika typu pająk z podwójnym wysięgnikiem teleskopowym i wysięgnikiem pomocniczym typu jib, który został wprowadzony na rynek w 2017 roku.

Nowy podnośnik RA31 oferuje wysokość roboczą 30,2 metra i wysięg roboczy 14,5 metra przy obciążeniu kosza wynoszącym 230 kilogramów oraz 15-metrowy zwis. Standardowo wyposażony jest w kosz obrotowy, sterowanie radiowe, przedłużone gąsienice, podwójną prędkość i elektryczną pompę awaryjną.

Nowy RA31 może być stabilizowany w różnych pozycjach i ma bardzo kompaktowe wymiary: jego szerokość wynosi zaledwie 0,89 metra, a wysokość poniżej 2 metrów przy ograniczonym ciężarze, wynoszącym 4300 kilogramów.

Nowy podnośnik typu pająk dostępny jest z silnikiem spalinowym oraz silnikiem elektrycznym lub w wersji hybrydowej z silnikiem spalinowym, silnikiem elektrycznym i akumulatorem litowym (HY).

Podnośnik RA31 zostanie zaprezentowany podczas targów BAUMA w wersji hybrydowej – będzie to model RA31HY.

 

Galeria

Pozostałe aktualności

UDT coraz bliżej klienta

UDT coraz bliżej klienta

UDT wprowadził kolejne ułatwienie dla użytkowników portalu eUDT. Otrzymywanie decyzji i protokołów jest teraz możliwe w formie dokumentu...

Żródło: UDT