×
Aktualności

Nowy termin targów EURO-LIFT

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Udźwigniemy to razem w 2021 roku! Takie motto przyświeca organizatorom Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT, które z uwagi na obecną sytuację związaną z pandemią koronawirusa, nie mogą odbyć się w zaplanowanym terminie.

Organizacja branżowych przedsięwzięć o międzynarodowym charakterze to niejednokrotnie również podejmowanie trudnych decyzji. Spełnienie oczekiwań uczestników wydarzenia jest dla nas priorytetem. Na podstawie rozmów z wystawcami i szczegółowej analizy branży, zdecydowaliśmy o zmianie terminu targów EURO-LIFT, mówi Wioleta Barwicka, menadżer targów EURO-LIFT.

Spotkanie branży dźwigowej od wielu lat stanowi kompleksowe wydarzenie na najwyższym poziomie merytorycznym. W Kielcach spotykają się największe firmy związane z branżą, eksperci i przedstawiciele organizacji pozarządowych. W trosce o jakość imprezy oraz zapewnienie atrakcyjnej oferty targów, organizatorzy wspólnie z partnerami wydarzenia, podjęli decyzję, aby VI edycja Międzynarodowych Targów Dźwigów i Komponentów EURO-LIFT odbyła się od 28 do 29 kwietnia 2021 roku.

Głównym celem najważniejszej w kraju imprezy targowej dla branży dźwigowej, jest stworzenie kompleksowego spotkania dla producentów, dystrybutorów, klientów branży oraz przedstawicieli organizacji i stowarzyszeń z całej Europy. Czas pozostały do targów wykorzystany zostanie również jako okazja do wdrożenia ciekawych pomysłów, nawiązania wartościowych kontaktów i dopasowania przyszłorocznej wystawy do oczekiwań gości.

Jesteśmy przekonani, że zmiana daty targów EURO-LIFT pozwoli nam przygotować jeszcze bardziej wartościowe wydarzenie i już w kwietniu spotkamy się w Targach Kielce, dodaje Wioleta Barwicka.

Pozostałe aktualności

2000. żuraw Jekko na 20-lecie firmy

2000. żuraw Jekko na 20-lecie firmy

Rok 2020, choć trudny pod wieloma względami, to czas kiedy firma osiągnęła podwójny kamień milowy - dokładnie 20 lat po pierwszym prototypie mini...

Żródło: Jekko Europe

wszystkie aktualności

BLOG