×
Aktualności

Oficjalne otwarcie europejskiej siedziby Sinoboom już wkrótce

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Sinoboom poinformował, że oficjalne uruchomienie europejskiej spółki zależnej Sinoboom BV odbędzie się tego lata, a klucze do obiektu Ridderkerk (Rotterdam) zostaną przekazane 1 lipca.

W trakcie dostawy jest przesyłka podnośników, składająca się z różnorodnej gamy modeli podnośników nożycowych i przegubowych, które są dostosowane do spełnienia wysokich standardów rynku europejskiego, obejmując szereg innowacji, takich jak zdalne monitorowanie GPS i inteligentne interfejsy sterowania.

Sinoboom BV będzie działał kompleksowo z serwisem posprzedażnym, szeroką dostępnością części zamiennych i akcesoriów oraz lokalnym personelem, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę klientom w Europie. Dzięki aktywnej rekrutacji Sinoboom BV dynamicznie rozpocznie swoją działalność.

Jestem podekscytowany, że pomimo wpływu pandemii jesteśmy w stanie kontynuować planowane otwarcie. Życzymy wszystkim naszym klientom i współpracownikom powodzenia i czekamy na ich przyjęcie w Ridderkerk, gdy tylko pozwolą na to warunki, powiedział Tim Whiteman, CEO Sinoboom BV.

Sinoboom z wielką niecierpliwością oczekuje na kolejny krok w swoim globalnym rozwoju i świetlaną przyszłość w Europie.


Przeczytaj również:

Europejski oddział SINOBOOM

Pozostałe aktualności

wszystkie aktualności

BLOG