×
Aktualności

Oprogramowanie Raniero: zdalne monitorowanie i raportowanie

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Od ponad 40 lat Raniero produkuje elektryczne wózki widłowe. W ciągu tych lat świat elektroniki również nieustannie się rozwijał, powodując ewolucję procesu, który sprawia, że każdy elektryczny wózek widłowy jest coraz bardziej wydajny, efektywny, ma większą autonomię operacyjną i wciąż obniża koszty eksploatacji.

 

Zdalne monitorowanie i raportowanie

Ewolucja rozwiązań interaktywnych eksplodowała dzięki rozprzestrzenianiu się internetu i różnego rodzaju urządzeń, które umożliwiły każdemu wózkowi widłowemu komunikację, interakcję z wieloma operatorami i innymi maszynami znajdującymi się blisko lub daleko od siebie.

Filozofia przewodnia marki obejmuje nieustanne prowadzenie badań, od opracowywania nowych rozwiązań poprzez stałą współpracę ze wszystkimi operatorami obsługi towarów i logistyki na świecie.

Producent rozpoczął rozwój oprogramowania 5 lat temu. Oprogramowanie Raniero to urządzenie do monitorowania, sterowania, konfiguracji i regulacji wózków widłowych Raniero za pomocą połączenia zdalnego.

 

Śledź swoje wózki

W trybie online oprogramowanie zapewnia podgląd użytkowania wózków widłowych w czasie rzeczywistym i przeszłym: kiedy były używane, jak ładowano akumulatory, kto używał wózków widłowych, co się z nimi dzieje w chwili obecnej.
Informacje, które pozyskuje oprogramowanie Raniero to:

  • ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa,
  • stan maszyny,
  • średnie zużycie akumulatora,
  • poziomy i czasy ładowania akumulatora,
  • pokonywane odległości,
  • zaktualizowane godziny pracy,
  • możliwe uszkodzenia wózka.

 

Zwiększona pewność i precyzja

Oprogramowanie Raniero pozwala zaplanować konserwację i zapewnić pełną opiekę swoim klientom. Pozyskiwane informacje pomagają udzielić pomocy przy wypadkach wózków widłowych, udzielić szybkich odpowiedzi i zaplanować wszelkie czynności konserwacyjne. Wszelkie regulacje, ustawienia prób mogą być wykonywane zdalnie, oszczędzając czas i zasoby. Oprogramowanie zawiera schematy sterowania oraz instrukcję kodów błędów.

Pozostałe aktualności

Mini żuraw Jekko SPX650

Mini żuraw Jekko SPX650

Pod koniec lipca, podczas transmisji na żywo, firma Jekko zaprezentowała najnowszy model w ofercie – zapowiadany kilka tygodni temu mini żuraw...

Żródło: Jekko

wszystkie aktualności

BLOG