×
Aktualności

PALFINGER łączy siły z Danfoss Power Solutions

Danfoss Power Solutions, długoletni partner firmy PALFINGER, został strategicznym partnerem w zakresie telematyki i połączonych kompleksowych rozwiązań dla produktów PALFINGER.

Już ponad dekadę temu PALFINGER i Danfoss Power Solutions nawiązały współpracę, aby zaoferować klientom innowacje o najwyższej jakości i niezawodności. Najnowszym projektem, nad którym pracują Danfoss Power Solutions i PALFINGER jest łączność żurawi PALFINGER. W pierwszej kolejności nacisk zostanie położony na wdrożenie nowej łączności Danfoss w wybranych modelach żurawi, ale w średnim i długim okresie rozwiązania telematyczne będą dostępne dla wszystkich produktów PALFINGER.

Rozwiązania komunikacyjne czwartej generacji Danfoss Power Solutions zapewnią klientom firmy PALFINGER dane potrzebne do podejmowania świadomych decyzji biznesowych przy użyciu światowej, najnowocześniejszej, bezpiecznej infrastruktury komunikacyjnej do przesyłania danych do chmury.

Henrik V. Jørgensen, Prezes, Controls Division w Danfoss Power Solutions, mówi, że jest to nowy sposób budowania żurawi i nowy sposób prowadzenia działalności biznesowej dzięki naszemu rozwiązaniu, dlatego jesteśmy naprawdę zadowoleni z możliwości zaoferowania tej technologii przez firmę PALFINGER. W szczególności rozwiązanie telematyczne pozwoli klientom ustalić, jakich danych potrzebują i jak z nich korzystać, aby zwiększyć efektywność i żywotność produktu, zminimalizować przestoje, zgłosić lokalizację sprzętu, zużycie i kondycję oraz wiele więcej.

To ważny krok dla obu firm. W związku z tym Martin Zehnder (Prezes PALFINGER AG) i Henrik V. Jørgensen (Prezes, Controls Division, Danfoss Power Solutions) podpisali list intencyjny w siedzibie Danfoss w Nordborg w Danii. Danfoss od wielu lat jest niezawodnym i cennym partnerem biznesowym. Dlatego cieszymy się, że w Danfoss Power Solutions znaleźliśmy doskonałego partnera strategicznego co umożliwia nam dalszy rozwój rozwiązań w PALFINGER, mówi Martin Zehnder, Prezes PALFINGER AG.

Galeria

Pozostałe aktualności