×
Aktualności

PALFINGER przedstawia EPSILON M12L do transportu budowlanego

Dostosowany do użytku w budownictwie żuraw EPSILON M12L z serii Next Epsolution zachwyca solidną konstrukcją w połączeniu z technicznym i wizualnym wyrafinowaniem. Jego zalety można docenić zwłaszcza w zestawie z Master Drive - górnym siedzeniem, jako wielofunkcyjnym centrum dowodzenia, które umożliwia najwyższy standard obsługi materiałów budowlanych i odpadów.

Zasięg, wytrzymałość i łatwość serwisowania - dzięki wewnętrznej, chronionej prowadnicy węża i doskonale umieszczonym otworom serwisowym żuraw EPSILON M12L doskonale nadaje się do pracy z chwytakami łupinowymi w branży budowlanej. EPSILON M12L ma długi teleskopowy wysięgnik główny i niesamowitą geometrię roboczą. Ponadto charakteryzuje się wyjątkową wysokością haka i dużą prędkością, co jeszcze bardziej podnosi wydajność podczas załadunku i rozładunku.

Seria M reprezentuje średnią klasę żurawi EPSILON w tym zakresie modeli. Dzięki udźwigowi od 10 do 13 ton, klasa ta idealnie nadaje się do zastosowania na placach budowy. Montowany na skrzyni i wyposażony w hydrauliczne podpory stabilizujące, które można odchylać o 180 °, żuraw EPSILON M12L można również łatwo obniżyć w razie potrzeby - co czyni go jeszcze bardziej wszechstronnym. Co więcej, zarówno stabilizatory, jak i wszystkie funkcje żurawia można obsługiwać za pomocą sterowania kablowego, co oznacza, że operator żurawia może również w dowolnym momencie sterować nimi z poziomu podłoża.

Master Drive umożliwia pełna kontrolę w każdej sytuacji

Fotel operatora żurawia, w szczególności Master Drive, oferuje duży komfort i łatwość obsługi podczas codziennego użytkowania. Ergonomiczna konstrukcja mechanicznie zawieszonego górnego siedzenia zapewnia wysoki komfort siedzenia, a wszystkie funkcje są dostępne w zasięgu ręki dzięki wielofunkcyjnemu podłokietnikowi. Hydrauliczne sterowanie serwomechanizmem umożliwia szczególnie czułe działanie przy pełnej wydajności.

Nowo opracowany dach ochronny operatora żurawia EPSHOOD zapewnia optymalną ochronę podczas pracy. Dzięki mechanizmowi składania i termoplastycznej obudowie zatrzymuje wiatr, deszcz i słońce poza zasięgiem ręki, co pozwala operatorowi żurawia skoncentrować się na najważniejszych zadaniach.

Galeria

Pozostałe aktualności

Baoli na fali wzrostów chińskiego eksportu

Baoli na fali wzrostów chińskiego eksportu

Według najnowszych danych producentów Europa stała się w minionym roku największym importerem wózków widłowych z Chin. Baoli Polska planuje...

Żródło: Baoli Polska, More&More Marketing

Szklana rzeczywistość czyli targi Glass

Szklana rzeczywistość czyli targi Glass

Efektowne ekspozycje, pokazy specjalistycznego sprzętu oraz możliwość zobaczenia na żywo nowoczesnych rozwiązań dla budownictwa oraz innych...

Żródło: MTP