×
Aktualności

PALFINGER przedstawia EPSILON M12L do transportu budowlanego

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Dostosowany do użytku w budownictwie żuraw EPSILON M12L z serii Next Epsolution zachwyca solidną konstrukcją w połączeniu z technicznym i wizualnym wyrafinowaniem. Jego zalety można docenić zwłaszcza w zestawie z Master Drive - górnym siedzeniem, jako wielofunkcyjnym centrum dowodzenia, które umożliwia najwyższy standard obsługi materiałów budowlanych i odpadów.

Zasięg, wytrzymałość i łatwość serwisowania - dzięki wewnętrznej, chronionej prowadnicy węża i doskonale umieszczonym otworom serwisowym żuraw EPSILON M12L doskonale nadaje się do pracy z chwytakami łupinowymi w branży budowlanej. EPSILON M12L ma długi teleskopowy wysięgnik główny i niesamowitą geometrię roboczą. Ponadto charakteryzuje się wyjątkową wysokością haka i dużą prędkością, co jeszcze bardziej podnosi wydajność podczas załadunku i rozładunku.

Seria M reprezentuje średnią klasę żurawi EPSILON w tym zakresie modeli. Dzięki udźwigowi od 10 do 13 ton, klasa ta idealnie nadaje się do zastosowania na placach budowy. Montowany na skrzyni i wyposażony w hydrauliczne podpory stabilizujące, które można odchylać o 180 °, żuraw EPSILON M12L można również łatwo obniżyć w razie potrzeby - co czyni go jeszcze bardziej wszechstronnym. Co więcej, zarówno stabilizatory, jak i wszystkie funkcje żurawia można obsługiwać za pomocą sterowania kablowego, co oznacza, że operator żurawia może również w dowolnym momencie sterować nimi z poziomu podłoża.

Master Drive umożliwia pełna kontrolę w każdej sytuacji

Fotel operatora żurawia, w szczególności Master Drive, oferuje duży komfort i łatwość obsługi podczas codziennego użytkowania. Ergonomiczna konstrukcja mechanicznie zawieszonego górnego siedzenia zapewnia wysoki komfort siedzenia, a wszystkie funkcje są dostępne w zasięgu ręki dzięki wielofunkcyjnemu podłokietnikowi. Hydrauliczne sterowanie serwomechanizmem umożliwia szczególnie czułe działanie przy pełnej wydajności.

Nowo opracowany dach ochronny operatora żurawia EPSHOOD zapewnia optymalną ochronę podczas pracy. Dzięki mechanizmowi składania i termoplastycznej obudowie zatrzymuje wiatr, deszcz i słońce poza zasięgiem ręki, co pozwala operatorowi żurawia skoncentrować się na najważniejszych zadaniach.

Pozostałe aktualności

Liebherr otwiera nową filię w porcie w Hamburgu

Liebherr otwiera nową filię w porcie w Hamburgu

Liebherr-MCCtec Vertriebs- und Service GmbH inwestuje około 20 milionów euro w nową spółkę zależną w porcie w Hamburgu. Oficjalne przekazanie...

Żródło: Liebherr, Zakład w Nenzing

Porozumienie pomiędzy UDT a PIP

Porozumienie pomiędzy UDT a PIP

6. września  br. w siedzibie Urzędu Dozoru Technicznego zostało zawarte porozumienie pomiędzy Państwową Inspekcją Pracy i Urzędem Dozoru...

Żródło: UDT

Arena szklanych trendów

Arena szklanych trendów

Nie ma drugiego miejsca w Polsce prezentującego tak szeroką ofertę nowoczesnych maszyn, urządzeń i akcesoriów stosowanych w przemyśle szklarskim....

Żródło: MTP

wszystkie aktualności

BLOG