×
Aktualności

PALFINGER rozpoczyna światowe tournée

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

PALFINGER zaprasza klientów i partnerów na wydarzenie cyfrowe już dzisiaj o godzinie 11.00. Podczas trzydniowego wydarzenia eksperci będą omawiać wyzwania na żywo i interaktywnie, przedstawią aktualne i przyszłe rozwiązania. Dzięki nowemu formatowi PALFINGER rozpoczyna kolejny rozdział w sposobie współpracy z klientami i partnerami biznesowymi.

Pandemia Koronawirusa stanowi poważne wyzwanie dla firm zorientowanych na eksport. Szczególnie w czasach kryzysu ważne jest, aby pozostawać w bliskim kontakcie z klientami i partnerami biznesowymi na całym świecie oraz zacieśniać współpracę. PALFINGER znalazł innowacyjne rozwiązanie - PALFINGER World Tour, który potrwa od 13 do 15 października. Przez trzy dni PALFINGER World w Lengau będzie sceną dla ekscytujących prezentacji, prelegentów i rozmów na wysokim szczeblu z ekspertami. Wyjątkowe w tym wydarzeniu jest to, że podczas transmisji na żywo na całym świecie goście z Europy, Rosji i Azji mogą uczestniczyć w nim interaktywnie.

 

Weź udział w wydarzeniu już dzisiaj o 11.00

 

Materiały ze spotkania zostaną w późniejszym czasie udostępniona na platformie internetowej.

Szczególnie podczas kryzysu widzieliśmy, jak ważna jest szybka koordynacja i jeszcze wydajniejsza współpraca, wyjaśnia dyrektor generalny PALFINGER Andreas Klauser. To nasza siła. Rozumiemy wyzwania, przed którymi stoją nasi klienci i partnerzy biznesowi i wspólnie opracowujemy najlepsze rozwiązania.

Pierwotnie planowana z niewielką liczbą gości na miejscu, PALFINGER World Tour odbywa się teraz wyłącznie cyfrowo. 13 października w centrum uwagi znajduje się rynek europejski, 14 października kraje WNP, a 15 października rynki regionu Azji i Pacyfiku.

W 2021 roku PALFINGER World Tour będzie kontynuowany i zintensyfikowany jako platforma wymiany i współpracy pomiędzy klientami i partnerami biznesowymi.

Pozostałe aktualności

EasyCom: zdalna diagnostyka podestów Easy Lift

EasyCom: zdalna diagnostyka podestów Easy Lift

EasyCom to nazwa bezprzewodowego urządzenia „STAY CONNECT” firmy Easy Lift, zamontowanego na platformie. Urządzenie może wykryć, na żądanie...

Żródło: Easy Lift

RAPORT: Rynek żurawi wieżowych w Polsce 2020

RAPORT: Rynek żurawi wieżowych w Polsce 2020

Firma badawcza CEBARYD, opublikowała raport na temat aktualnej sytuacji w segmencie żurawi wieżowych w Polsce w ostatnich latach. W raporcie...

Żródło: CEBARYD

wszystkie aktualności

BLOG