×
Aktualności

PALFINGER Smart Eye - cyfrowy asystent przyspiesza prace naprawcze

Urządzenie Smart Eye firmy PALFINGER to nowe narzędzie cyfrowe mające postać okularów danych, które wspierają serwisanta podczas analizy błędów i napraw produktów PALFINGER. Dzięki temu PALFINGER podkreśla swoją wiedzę serwisową w świetle rosnących wymagań technicznych w codziennej pracy. W trudnych sytuacjach zdalne rozwiązanie z transmisją w czasie rzeczywistym i funkcją rozszerzonej rzeczywistości jest bezpiecznym i wydajnym narzędziem serwisowym: technicy nadal mają wolne ręce do pracy podczas odbierania sygnałów audio i wideo.

Smart Eye to nowe rozwiązanie PALFINGER, które zostało opracowane w celu wsparcia pracowników serwisowych w terenie. Innowacyjne narzędzie wsparcia pomaga szybciej diagnozować usterki i wspiera wykonywanie wszystkich możliwych napraw. Dzięki temu narzędziu maksymalizuje się czas pracy produktów PALFINGER, a tym samym pomaga klientom i partnerom serwisowym zaoszczędzić czas i pieniądze.

 

Co czworo oczu to nie dwoje

Po zlokalizowaniu usterki należy ją jak najszybciej usunąć. Smart Eye to bardzo przydatne narzędzie w tym procesie. Technik serwisowy zakłada okulary i łączy się z ekspertem serwisowym. Specjalista widzi siebie jako technika na wyświetlaczu - niezależnie od tego, jak daleko fizycznie się on znajduje. Może on wspierać pracę związaną z danym urządzeniem PALFINGER i zapewnia pomoc w czasie rzeczywistym. Główną zaletą jest to, że technik serwisowy otrzymuje niezbędne porady i instrukcje bezpośrednio przez okulary rozszerzonej rzeczywistości wyposażone w głośniki i mikrofon. Aby zapobiec problemom komunikacyjnym, wraz z komunikacją werbalna wyświetlane są grafiki w wysokiej rozdzielczości.

 

Wydajne prace naprawcze

Opcja Smart Eye dostępna jest dla żurawi przeładunkowych PALFINGER, podestów roboczych, rozwiązań kolejowych PALFINGER oraz urządzeń PALFINGER EPSILON. Opcja ta stanowi prawdziwą innowację umożliwiająca ukierunkowane, bardziej wydajne prace serwisowe.

Galeria

Pozostałe aktualności

Nagroda IFOY 2019 dla wózka UniCarriers TX3

Nagroda IFOY 2019 dla wózka UniCarriers TX3

UniCarriers ponownie wygrał nagrodę IFOY za 3-kołowy wózek elektryczny z przeciwwagą TX3, który zdobył pierwsze miejsce w kategorii Counter...

Żródło: UniCarriers