×
Aktualności

Podnośnik koszowy CMC S23 - lider w swojej klasie

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Najnowszy produkt w ofercie włoskiego producenta podnośników koszowych CMC – podnośnik S23 jest kompaktowy i lekki, a zgodnie z rokowaniami ma się stać jednym z bestsellerów.

Geometryczna platforma z podwójnym pantografem, wysięgnikiem przegubowym i wysięgnikiem pomocniczym ma wysokość roboczą wynoszącą ponad 23 metry oraz wysięg wynoszący 12,4 metra w obszarze nieograniczonym nawet w warunkach maksymalnego obciążenia. Rozmiar podnośnika jest przyjaznym dla drzwi, a trzy różne obszary stabilizacji, powodują, że CMC S23 jest idealnym narzędziem do różnego rodzaju zastosowań, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Zbudowana z wysokiej jakości stali i wzmocniona dzięki dogłębnym studiom nad konstrukcją platforma S23 jest solidna i wytrzymała, mimo że waży zaledwie 3000 kg. Jego niewielka waga ma kluczowe znaczenie, dzięki czemu jest wyjątkowo niekłopotliwa podczas transportu. CMC S23 można holować na prostej przyczepie, która raz na zawsze rozwiązuje problem dotarcia urządzenia na miejsce pracy. Maksymalne bezpieczeństwo jest zapewnione przez system samosterowania SCS, elektroniczny system, który automatycznie poziomuje , kontroluje prędkość i ponownie zamyka ruchomą część platformy, zapobiegając uszkodzeniom pojazdu lub operatora przez nieprawidłowe manewry.

Manewrowość podnośnika można poprawić, korzystając z prostego i intuicyjnego pilota, który jest bezpiecznie przechowywany we własnej obudowie, gdy nie jest używany. Oprócz standardowego benzynowego silnika Honda GX390, dostępne są wersje z silnikiem wysokoprężnym Kubota Z602, hybrydowym silnikiem Honda / Kubota oraz z akumulatorami litowymi, a także wersje elektryczne z silnikami 220 V i 110 V.

X

Pozostałe aktualności

Odroczenie rewizji dyrektywy maszynowej

Odroczenie rewizji dyrektywy maszynowej

Plan prac Komisji Europejskiej na 2020 r., został zmieniony zgodnie z regeneracją gospodarki po COVID-19. Wychodzenie z kryzysu skoncentruje...

Żródło: FEM

wszystkie aktualności

BLOG