×
Aktualności

Podnośniki nożycowe Genie GS – większa elastyczność wewnątrz i na zewnątrz

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Zgodnie z najnowszymi wymogami europejskiej normy (EN 280), ANSI A92 (Stany Zjednoczone) i CSA B354 (Kanada), podnośniki nożycowe Genie GS oferowane w regionie EMEAR (Europa, Bliski Wschód, Afryka i Rosja) będą teraz standardowo wyposażone w nową funkcję sterowania podwójną strefą Genie Smart Link.

Nowe podnośniki nożycowe Genie, dostępne w 2020 roku, zaoferują operatorom możliwość wykonywania zadań zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, z ograniczoną maksymalną wysokością platformy, za pomocą jednego podnośnika nożycowego Genie GS. Rezultatem przestrzegania światowych standardów, nowe cechy wspólne w zakresie projektowania, funkcji, opcji i akcesoriów w całej gamie podnośników nożycowych Genie GS uproszczą proces wynajmu, zwiększając możliwości dla właścicieli maszyn.

Zach Gilmor, kierownik ds. Produktu Genie, Terex AWP, EMEAR, mówi: Standardowa globalna oferta ma wiele zalet dla naszych klientów w regionie EMEAR. W przypadku firm wynajmujących wspólne cechy projektowania ograniczają złożoność floty, a dodanie nowego dwustrefowego systemu sterowania pomoże firmom wynajmującym zwiększyć wykorzystanie maszyn, zwiększając zwrot z wynajmowanego kapitału (ROIC).

Dodaje: Dla operatorów możliwość przełączania między aplikacjami wewnętrznymi lub zewnętrznymi umożliwia wykonywanie wielu zadań za pomocą jednej maszyny, oszczędzając czas i zwiększając wydajność. Dla ułatwienia obsługi dwustrefowy system sterowania Genie Smart Link jest bardzo intuicyjny, umożliwiając operatorom w EMEAR pracę wewnątrz lub na zewnątrz za naciśnięciem jednego przycisku.

Klienci w regionie EMEAR będą mogli zidentyfikować nowe podnośniki nożycowe Genie GS z podwójną strefą na dwa sposoby: po pierwsze, z poziomu sterowania platformy, które będzie zawierało dwa dodatkowe przyciski: wybór Indoor i Outdoor, a po drugie, z platformy na desce rozdzielczej, gdzie nowa naklejka Genie Smart Link wskaże funkcję sterowania podwójnej strefy.

Podnośniki nożycowe Genie GS o globalnej specyfikacji trafią do produkcji pod koniec 2019 r. i będą dostępne w sprzedaży w obszarze EMEAR na początku 2020 r.

Pozostałe aktualności

Aplikacja Liebherr usprawnia zdalny serwis

Aplikacja Liebherr usprawnia zdalny serwis

Wraz z rozwojem narzędzia do zdalnej obsługi Liebherr rozszerza ofertę produktów cyfrowych dla żurawi gąsienicowych, sprzętu do głębokiego...

Żródło: Liebherr

wszystkie aktualności

BLOG