×
Aktualności

Podnośniki samochodowe CTE B-LIFT 20 JHV dla Polski

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Do Polski dostarczono pięć podnośników z wysięgnikiem teleskopowym CTE B-LIFT 20 JHV na Iveco Daily 5 ton. Urządzenia zasilą flotę firmy ENERGA OŚWIETLENIE Sp. z o.o. Firma specjalizuje się w oświetleniu ulicznym, wykorzystuje innowacyjne i energooszczędne rozwiązania do obsługi sieci oświetleniowych oraz powierzchni reklamowych na wysokości.

Dostawa podnośników CTE jest pierwszym krokiem w ramach większej partii podestów ruchomych, sprzedawanych i dostarczanych przez lokalnego dealera CTE KOB CRANE MONTAŻE SP. z o.o.

 

Podnośnik CTE B-LIFT 20 JHV spełnia specjalne potrzeby klienta

Wybór modelu CTE B-LIFT 20 JHV jest zgodny z potrzebami operacyjnymi działań związanych z sieciami oświetleniowymi. Maszyna wyposażone jest w wysięgnik teleskopowy, oferuje zwartość platformy oraz zmienną stabilizację. Wysięgnik typu fly pozwala pokonywać przeszkody i umożliwia łatwy dostęp do trudno dostępnych miejsc. Podnośnik koszowy CTE B-LIFT 20 JHV jest idealny do pracy na drogach, w historycznych centrach miast oraz w innych warunkach ograniczonej przestrzeni.

 

Cechy podnośnika koszowego CTE B-LIFT 20 JHV

Podest CTE B-LIFT 20 JHV zamontowany został na podwoziu Iveco Daily 5 ton. Wyposażony jest w kosz włókna szklanego. Wysokość robocza podnośnika wynosi 20 metrów, wysięg – min. 10,8 metra i max. 12,9 metra. Maksymalny udźwig to 250 kg w koszu.

Zmienną stabilizację zapewnia kształt H i inteligentny system stabilizacji S3. System ułatwia ustawienie stabilizatorów i gwarantuje maksymalną wydajność na placach budów, ulicach i chodnikach.

CTE B-LIFT 20 JHV jest łatwy w obsłudze i wszechstronny. Wyposażony został w elektroniczne systemy sterowania najnowszej generacji.

Tim Hunt, kierownik obszaru CTE SpA odpowiedzialny za sprzedaż w Polsce i tę operację, powiedział: B-LIFT 20 JHV okazał się zwycięskim modelem na polskim rynku. Klienci o dużej renomie, tacy jak ENERGA OŚWIETLENIE, doceniają duży udźwig kosza, wysięgnik i funkcje, takie jak automatyczna stabilizacja.

Pozostałe aktualności

Nie tylko resurs!

Nie tylko resurs!

Przed dwoma laty przepisy dotyczące UTB wprowadziły resurs oraz wiele uproszczeń i udogodnień dla eksploatujących! Oceń zmiany! Wraz z...

Żródło: redakcja dzwignice.info

Wózki podnośnikowe HAK w procesach technologicznych

Wózki podnośnikowe HAK w procesach technologicznych

Firma Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o. wprowadziła do swojej oferty szeroką gamę wózków podnośnikowych mobilnych. Urządzenia wspomagają transport...

Żródło: Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o.

CTE TRACCESS 160 – podnośnik nowej generacji

CTE TRACCESS 160 – podnośnik nowej generacji

Gama podnośników CTE montowanych na samochodach ciężarowych została wzbogacona o nowy model gąsienicowy. CTE TRACCESS 160 wyznacza nowe standardy...

Żródło: CTE (Europa)

Discover Battery rozszerza działalność w Europie

Discover Battery rozszerza działalność w Europie

Discover Battery, międzynarodowy producent akumulatorów, w ciągu ostatnich 12 miesięcy rozszerzył swoją europejską działalność. Celem jest lepsza...

Żródło: Discover Battery (Europa)

wszystkie aktualności

BLOG