×
Aktualności

Przyjdź i zobacz pierwszy polski żuraw wieżowy!

Pierwszy polski żuraw KR 90-5 już wkrótce będzie można zobaczyć „na żywo”. Impreza pokazowa odbędzie 28 marca w Katowicach. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH!

Zapowiadana premiera pierwszego polskiego żurawia wieżowego KR 90-5, wyprodukowanego przez firmę Krupinski Cranes Sp. z o.o., odbędzie się 28 marca 2019 roku, o godzinie 12:00 w siedzibie spółki Mazur Żurawie przy ul. Milowickiej 1A w Katowicach.

Górnoobrotowy żuraw KR 90-5 to pierwszy żuraw wieżowy zaprojekowany i wyprodukowany w Polsce po niemal 30-letniej przerwie. Zadania podjęła się firma Krupinski Cranes Sp. z o.o., działająca na polskim rynku do 2017 roku. KR 90-5 o udźwigu 5 ton i wysięgu 50 metrów to pierwszy z gamy przygotowywanych przez firmę modeli przeznaczonych do pracy na krajowych budowach. Wysięgnik żurawia KR 90-5 oferuje 6 różnych długości od 23 do 50 m. Wysokość podnoszenia, w zależności od rodzaju posadowienia (na kotwie lub podstawie krzyżowej), wynosi od 42,8 do 49 metrów. Żuraw cechuje ekonomiczność transportu oraz łatwość i szybkość montażu w miejscu pracy.

Podczas pokazu uczestnicy będą mogli porozmawiać z reprezentantami firmy Krupinski Cranes o zastosowanych technologiach, produkcji oraz zaletach żurawia KR 90-5.

Operatorzy będą mogli skorzystać z okazji do wykonania podstawowych operacji i przetestowania urządzenia oraz oceny jakości pracy w przestronnej, klimatyzowanej kabinie, wyposażonej m.in. w ergonomiczny fotel, 7-calowy ekran dotykowy, który udostępnia wszystkie istotne dane, instrukcję obsługi oraz funkcje codziennych kontroli sprawności żurawia.

Osoby zainteresowane udziałem w pokazie prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: info@krupinskicranes.com.

Udział w pokazie jest bezpłatny.

Galeria

Pozostałe aktualności

UDT coraz bliżej klienta

UDT coraz bliżej klienta

UDT wprowadził kolejne ułatwienie dla użytkowników portalu eUDT. Otrzymywanie decyzji i protokołów jest teraz możliwe w formie dokumentu...

Żródło: UDT