×
Aktualności

Przyjdź i zobacz pierwszy polski żuraw wieżowy!

Pierwszy polski żuraw KR 90-5 już wkrótce będzie można zobaczyć „na żywo”. Impreza pokazowa odbędzie 28 marca w Katowicach. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH!

Zapowiadana premiera pierwszego polskiego żurawia wieżowego KR 90-5, wyprodukowanego przez firmę Krupinski Cranes Sp. z o.o., odbędzie się 28 marca 2019 roku, o godzinie 12:00 w siedzibie spółki Mazur Żurawie przy ul. Milowickiej 1A w Katowicach.

Górnoobrotowy żuraw KR 90-5 to pierwszy żuraw wieżowy zaprojekowany i wyprodukowany w Polsce po niemal 30-letniej przerwie. Zadania podjęła się firma Krupinski Cranes Sp. z o.o., działająca na polskim rynku do 2017 roku. KR 90-5 o udźwigu 5 ton i wysięgu 50 metrów to pierwszy z gamy przygotowywanych przez firmę modeli przeznaczonych do pracy na krajowych budowach. Wysięgnik żurawia KR 90-5 oferuje 6 różnych długości od 23 do 50 m. Wysokość podnoszenia, w zależności od rodzaju posadowienia (na kotwie lub podstawie krzyżowej), wynosi od 42,8 do 49 metrów. Żuraw cechuje ekonomiczność transportu oraz łatwość i szybkość montażu w miejscu pracy.

Podczas pokazu uczestnicy będą mogli porozmawiać z reprezentantami firmy Krupinski Cranes o zastosowanych technologiach, produkcji oraz zaletach żurawia KR 90-5.

Operatorzy będą mogli skorzystać z okazji do wykonania podstawowych operacji i przetestowania urządzenia oraz oceny jakości pracy w przestronnej, klimatyzowanej kabinie, wyposażonej m.in. w ergonomiczny fotel, 7-calowy ekran dotykowy, który udostępnia wszystkie istotne dane, instrukcję obsługi oraz funkcje codziennych kontroli sprawności żurawia.

Osoby zainteresowane udziałem w pokazie prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres: info@krupinskicranes.com.

Udział w pokazie jest bezpłatny.

Galeria

Pozostałe aktualności

Baoli rozbudowuje sieć sprzedaży na polskim rynku

Baoli rozbudowuje sieć sprzedaży na polskim rynku

Baoli, funkcjonujący na światowym rynku od 2003 r. producent wózków widłowych z chińskim rodowodem, na dobre rozpoczął ekspansję na europejskie...

Żródło: Baoli Polska, More&More Marketing