×
Aktualności

RIWAL i JLG – świętują 25-lecie współpracy

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Początek współpracy między JLG i RIWAL to początki 1986 roku, kiedy to dokonano pierwszego zakupu maszyn JLG do floty wynajmu  RIWAL. W 1995 r. Riwal w Holandii stał się oficjalnym dystrybutorem maszyn JLG. Z biegiem lat RIWAL z powodzeniem wprowadzał wiele innowacji JLG na rynek holenderski, takich jak wysokie podnośniki teleskopowe JLG, maszyny hybrydowe, a ostatnio także podnośniki teleskopowe o napędzie elektrycznym.

W ciągu 25 lat współpracy relacje pomiędzy firmami rozwinęły się. Karel Huijser, dyrektor generalny i wiceprezes JLG EMEAIR mówi: RIWAL i JLG przeszły długą drogę, odkąd zaczęliśmy współpracować. Zauważyliśmy, że rynek stał się dojrzały. My nadal rozwijamy się, wprowadzamy innowacje na rynku wynajmu maszyn. Doceniamy wspólne wartości takie jak: bezpieczeństwo, innowacje i koncentracja na kliencie. Z niecierpliwością czekamy na kontynuację naszej kooperacji w przyszłości i gratulujemy RIWAL.

Na poparcie swojej międzynarodowej strategii wzrostu, z czasem RIWAL rozszerzył dystrybucję JLG o takie kraje jak Polska (2015), Chorwacja, Słowenia, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina (2018). Ostatnio do listy obszarów dystrybucji został dodany Kazachstan (2019).

Pedro Torres, Prezes Zarządu RIWAL dodaje: Długofalowa współpraca między JLG i RIWAL jest czymś znacznie więcej niż tylko biznes. Chodzi o partnerstwo,  pomiędzy naszymi firmami istnieje ogromne zaufanie. Jestem bardzo dumny z tego, że to już 25-lecie wspólnych działań i liczę na udaną kontynuację naszej współpracy.

 


RIWAL to międzynarodowe przedsiębiorstwo specjalizujące się w wynajmie, sprzedaży i serwisie podestów ruchomych, ładowarek teleskopowych, wózków widłowych oraz sprzedaży części zamiennych. Prowadzone są również szkolenia UDT i IPAF. Misją firmy jest dostarczania klientom najlepszych doświadczeń poprzez zaangażowany zespół. Firmę wyróżniają wysokie standardy obsługi klientów ukierunkowane na długofalową współpracę, szybkie dostawy i wsparcie serwisowe. Firma posiada certyfikaty ISO  9001:2015, ISO 14001:2015, OHSAS 18001:2007. Przedsiębiorstwo powstało w 1968 roku w Holandii, a jego nazwa pochodzi od nazwisk założycieli: Richards& Wallington.

W Polsce RIWAL istnieje od 2008 roku. Obecnie firma działa handlowo w 70 krajach i posiada oddziały w 16 krajach na świecie, zatrudnia ponad 2350 osób i oferuje klientom park 19 000 maszyn, dzięki czemu jest w gronie liderów wynajmu maszyn do pracy na wysokości.

JLG Industries, Inc. to wiodący na świecie, producent, projektant i sprzedawca podestów ruchomych i ładowarek teleskopowych. Zróżnicowane portfolio produktów firmy obejmuje wiodące modele, takie jak podnośniki koszowe JLG, ładowarki teleskopowe SkyTrak oraz szereg osprzętu dodatkowego, a które zwiększają wszechstronność i wydajność tych produktów. JLG jest firmą należącą do Oshkosh Corporation [NYSE: OSK].

Pozostałe aktualności

2000. żuraw Jekko na 20-lecie firmy

2000. żuraw Jekko na 20-lecie firmy

Rok 2020, choć trudny pod wieloma względami, to czas kiedy firma osiągnęła podwójny kamień milowy - dokładnie 20 lat po pierwszym prototypie mini...

Żródło: Jekko Europe

wszystkie aktualności

BLOG