×
Aktualności

Suwnice modułowe ERGOLINE na Warsaw Industry Week

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Firma VETTER Krantechnik jest wiodącym producentem żurawi stacjonarnych, systemów modułowych suwnic i urządzeń do obracania ładunków z szeroką gamą produktów i usług. Już za kilka dni, podczas targów Warsaw Industry Week, obejrzeć będzie można jeden z jej sztandarowych produktów – modułowy system suwnic ERGOLINE.

VETTER produkuje dźwignice spełniające międzynarodowe standardy, przeznaczone do wykonywania różnorodnych zadań na całym świecie, w wielu branżach. Podczas Międzynarodowych Targów Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych, VETTER przedstawi całą gamę urządzeń do udźwigowienia stanowisk pracy. Jednak na szczególną uwagę zasługuje system modułowy suwnic ERGOLINE, który posiada nowatorskie rozwiązanie zmniejszające radykalnie siły niezbędne do manipulacji ładunkiem.

System lekkich suwnic VETTER-ERGOLINE obsługuje ładunki o masie od 80 do 1 000 kg. Charakteryzuje go łatwa obsługa połączona z wyjątkową stabilnością. Szyny z profili aluminiowych, lżejsze i delikatniejsze od szyn stalowych, wyposażone są w profil wzmacniający, który usztywnia i stabilizuje profil aluminiowy oferując większe rozstawy i długości pól. Dzięki temu można uzyskać rozstaw suwnicy od 2 - 10,5 m, a długość pól może wynieść od 3 - 10 m. Z systemem suwnic zintegrowany jest system wózków przejezdnych VETTER wyposażonych w innowacyjne przeguby kardana, które ułatwiają obsługę w każdym kierunku. Optymalne przenoszenie sił sprawia, że system wyznacza nowe standardy w zakresie manipulacji ładunkiem oraz komfortu obsługi.

Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week odbędą się w podwarszawskim Nadarzynie, na terenie Ptak Warsaw Expo, w dniach 13-15 listopada br. Stoisko firmy VETTER Krantechnik o numerze F 237 znaleźć będzie można w Hali F.

Pozostałe aktualności

Odroczenie rewizji dyrektywy maszynowej

Odroczenie rewizji dyrektywy maszynowej

Plan prac Komisji Europejskiej na 2020 r., został zmieniony zgodnie z regeneracją gospodarki po COVID-19. Wychodzenie z kryzysu skoncentruje...

Żródło: FEM

wszystkie aktualności

BLOG