×
Aktualności

Terex Cranes przedstawi żuraw wieżowy CTT 202-10

Nowy żuraw wieżowy z poziomym wysięgnikiem CTT 202-10, o którym pisaliśmy już w naszym portalu, ma udźwigu 10 ton i maksymalną długość wysięgnika 65 metrów, przy której może obsłużyć 2,3 tony.

CTT 202-10 jest dostępny z podstawami o wymiarach 3,8; 4,5 lub 6 metrów. Nowy żuraw może być montowany z sekcjami wieżowymi H20, TS21 lub TS16 o przekrojach 1,6 do 2,1 metra. Żuraw wyposażony jest w nowy system sterowania, który zapewnia łatwą i szybką konfigurację, unikalną funkcję Terex Power Plus (TPP), która tymczasowo pozwoli na zwiększenie maksymalnego momentu obciążenia w określonych i kontrolowanych warunkach o 10%, zapewniając operatorowi dodatkowy udźwig oraz funkcję Power Match, dzięki której można dostosować zasilanie, i wybrać między wydajnością pracy, a niższym zużyciem energii.

Żuraw będzie wyposażony w nowy system telematyczny Terex T-Link firmy Terex, który przechwytuje dane dotyczące lokalizacji GPS, czasów startu i zatrzymania, zużycia paliwa, godzin pracy i stanu konserwacji.

Nowe oprogramowanie telematyczne Terex T-Link przedstawia film:

Nowa kabina zapewni wyjątkową widoczność i komfort. Z jej zaletami można zapoznać się tutaj.

Galeria

Pozostałe aktualności

Baoli na fali wzrostów chińskiego eksportu

Baoli na fali wzrostów chińskiego eksportu

Według najnowszych danych producentów Europa stała się w minionym roku największym importerem wózków widłowych z Chin. Baoli Polska planuje...

Żródło: Baoli Polska, More&More Marketing

Szklana rzeczywistość czyli targi Glass

Szklana rzeczywistość czyli targi Glass

Efektowne ekspozycje, pokazy specjalistycznego sprzętu oraz możliwość zobaczenia na żywo nowoczesnych rozwiązań dla budownictwa oraz innych...

Żródło: MTP