×
Aktualności

XpertAssist – zdalne wsparcie dla żurawi Liebherr w czasie rzeczywistym

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Liebherr ulepsza swoją istniejącą aplikację do obsługi zdalnej i przenosi obsługę na wyższy poziom. XpertAssist to nie tylko połączenie audio-wideo, ale także zdalna obsługa i tradycyjna wiedza techniczna, która zapewnia klientom zaawansowane wsparcie. Nowa usługa jest dostępna dla żurawi gąsienicowych, sprzętu do głębokiego fundamentowania i żurawi morskich.

XpertAssist to roczna usługa oparta na subskrypcji. Łączy kilka narzędzi serwisowych, które przynoszą większe korzyści klientom, jak skrócenie średniego czasu naprawy, a tym samym kosztów. Szybkie i skuteczne wsparcie w czasie rzeczywistym jest zapewniane przez ekspertów Liebherr na całym świecie z obsługą kopii zapasowych drugiego poziomu w ramach OEM.

 

Nowa era usług Liebherr

Po sukcesie i wysokim zapotrzebowaniu na narzędzie Zdalnego Serwisu, które zostało wprowadzone w zeszłym roku, Liebherr jeszcze ulepszył portfolio usług zdalnych, przenosząc usługi na wyższy poziom. XpertAssist łączy w czasie rzeczywistym porady ekspertów od doświadczonych techników z szeroką gamą narzędzi technicznych za pośrednictwem połączenia audiowizualnego. Natychmiastowa profesjonalna analiza usterek i rozwiązywanie problemów online, poparte szczegółowymi instrukcjami, pozwalają otrzymać natychmiastową pomoc online, a liczbę wizyt na miejscu ograniczyć do minimum. Wizyty na miejscu są bardziej efektywne, dzięki połączeniu audio-wideo, które ma na celu wstępne zdefiniowanie wymagań. Nieodłączną częścią nowego produktu jest odprawa za pośrednictwem telekonferencji audio-wideo w celu wyjaśnienia wykonanej pracy lub omówienia ustaleń. Średni czas naprawy został skrócony nawet o 50%, a koszty serwisu w terenie obniżono nawet o 20% w skali roku.

 

Serwis żurawi na wyższym poziomie

XpertAssist obejmuje porady dotyczące konserwacji predykcyjnej i raporty dotyczące poszczególnych maszyn lub całych flot, na przykład raporty dotyczące bezpieczeństwa lub wykorzystania maszyn i silników. Interaktywny przegląd wydajności i porady dotyczące konserwacji zapobiegawczej zapewniają wysoką dostępność maszyn i wczesne planowanie budżetu. Technicy serwisowi zazwyczaj spędzają do 45% swojego czasu, podróżując do/z zakładu. Jest to zarówno czasochłonne, jak i kosztowne dla wszystkich stron. Dzięki XpertAssist dostępność ekspertów jest większa. Eliminując podróże, mają oni więcej czasu na wykonywanie swojej pracy. Mniejsza ilość podróży oznacza także mniejszą emisję CO2 – mniejszy ślad węglowy.

 

Niska inwestycja, wysoki zwrot

Aby skorzystać z usługi XpertAssist, należy wykupić roczną subskrypcję, dostępną dla każdej maszyny lub całej floty. Opcjonalnie firma Liebherr oferuje wysokiej jakości, gotowy do użycia tablet (LiTAB), który udostępnia cyfrową dokumentację maszyny i łatwe pobieranie danych procesowych, a także zdalne monitorowanie operacji.

Pozostałe aktualności

Zdobądź narzędzia do budowy sukcesu

Zdobądź narzędzia do budowy sukcesu

Na przełomie września i października odbędą się dwie uzupełniające się imprezy targowe poświęcone branżom budowlanej - Construction Machinery...

Żródło: Ptak Warsaw Expo

wszystkie aktualności

BLOG