×
Aktualności

Yale przedstawia elektryczny wózek z przeciwwagą w serii UX

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Yale Europe MaterialsHandling rozszerzył gamę produktów UX przeznaczoną do mniej wymagających zastosowań. Nowy ERP16-20UXT to trójkołowy elektryczny wózek widłowy z przeciwwagą. Urządzenie przeznaczone jest do zastosowań wymagających sporadycznego używania sprzętu do transportu bliskiego.

Seria wózków Yale UX została po raz pierwszy wprowadzona na rynek w 2020 r. Jest ona odpowiedzią na zapotrzebowanie na produkty, które są używane sporadycznie, ale zapewniają wysoki poziom wydajności i produktywności.Dla małych i średnich firm lub większych, które wymagają prostego przemieszczania ładunków, wózek ERP16-20UXT jest dobrym wyborem ze względu na niski koszt posiadania.

Wózek ERP16-20UXT zapewnia operatorom doskonałą widoczność i bardzo czuły układ kierowniczy. Cechy te wpływają na ergonomię, która ma znaczenie nawet w krótkim czasie użytkowania.

 

Dobra widoczność i ergonomia użytkowania wózka ERP16-20UXT

ERP16-20UXT posiada szerokie okno masztowe, zapewniające operatorowi doskonała widoczność podczas obsługi i transportu ładunków. Kształt wózka zapewnia również dobrą widoczność do tyłu w kabinie.

W ergonomicznym przedziale wszystkie elementy sterujące są łatwo dostępne, co zmniejsza zmęczenie i zwiększa komfort operatora. Wyświetlacz IP65 montowany na desce rozdzielczej zapewnia szybki rzut oka na podstawowe informacje. Zawiera wskaźnik rozładowania akumulatora, prędkość jazdy oraz kody usterek, co umożliwia szybką naprawę.

Często zdarza się, że firmy, które mają niewielkie potrzeby w zakresie przenoszenia materiałów, mają również kompaktowe środowiska pracy.Trójkołowa konstrukcja ERP16-20UXT minimalizuje promień skrętu wózka, a wysoce czuły układ kierowniczy umożliwia operatorowi łatwe poruszanie się.

 

Ostrzeżenia o najeżdżającym wózku widłowym

W zastosowaniach, w których sprzęt do przeładunku materiałów nie jest w ciągłym użyciu, użytkownicy nie są przyzwyczajeni do stale jeżdżących wózków. Dlatego ważne jest, aby osoby przebywające w bliskim sąsiedztwie takich urządzeń były ostrzegane o ich obecności.

Wózek widłowy ERP16-20UXT jest standardowo wyposażony w bursztynowe światło stroboskopowe. Zapewnia ono pieszym dodatkowe widoczne ostrzeżenie o poruszającym się wózku. Tylny uchwyt ma zintegrowany przycisk klaksonu, który umożliwia dodatkowe ostrzeżenie dźwiękowe podczas cofania.

Matt Hardy, menedżer ds. rozwiązań Yale na region EMEA, powiedział: Elektryczny wózek z przeciwwagą ERP16-20UXT oferuje klientom przystępne cenowo rozwiązanie. Dodatkową korzyścią jest konserwacja i wsparcie doświadczonej sieci dealerów Yale. Z tego powodu może być naturalnym rozwiązaniem dla centrów ogrodniczych, lekkich lub małych firm produkcyjnych oraz operatorów logistycznych innych firm. Małe firmy poligraficzne i gospodarstwa mogą również stwierdzić, że ERP16-20UXT spełnia ich wymagania.

Pozostałe aktualności

wszystkie aktualności

BLOG