×
Aktualności

Yale przedstawia wózek Veracitor VX Gold Edition

Niezawodna seria wózków Yale Veracitor VX oferuje rozwiązania, które konsekwentnie zapewniają nagrody swoim użytkownikom. Aby uczcić wspaniałe dziedzictwo tego wózka, Yale przedstawił nowy Veracitor VX Gold Edition klientom, dealerom i dziennikarzom podczas ekskluzywnej imprezy This is Yale, która odbyła się w Niemczech w dniach 19 i 20 września.

W oparciu o produkt, któremu zaufało wielu klientów - Veracitor VX, wózek widłowy Gold Edition zawiera pakiet funkcji opracowany w celu zwiększenia wydajności przy jednoczesnym zmniejszeniu ogólnych kosztów konserwacji, a także rozszerzoną gwarancję.

Karen Calver, Product Manager w Yale, powiedziała: Veracitor VX jest jednym z naszych najpopularniejszych wózków. Zauważyliśmy, że nasi klienci wracają po więcej, często zastępując podobne produkty - co jest imponującym wyróżnieniem i jesteśmy dumni z zaufania, które nadal w nas pokładają. Aby uczcić wspaniałe dziedzictwo wózka, wprowadziliśmy wersję VX Gold Edition z nowymi funkcjami i technologią w standardzie. Wersja Gold Edition jest zaprojektowana tak, aby była wytrzymała i wymagała mniej konserwacji, dzięki czemu idealnie nadaje się do zastosowań w ciężkich warunkach.

 

Pakiet funkcji

Veracitor VX Gold Edition, wyposażony jest w pakiet funkcji, który ma na celu zwiększyć zaufanie klientów do produktu.

Światła LED zastępują żarówki halogenowe, co oznacza brak wymiany żarówek. W wyniku tego czas przestoju ulega obniżeniu, a koszty konserwacji zostają zmniejszone.

Ergonomia została dodatkowo wzmocniona dzięki zastosowaniu siedzenia z zawieszeniem pneumatycznym. Wyposażony w łatwy w obsłudze przełącznik regulacji wagi, operator może dodawać lub usuwać powietrze z siedzenia w celu uzyskania optymalnego komfortu. Siedzenie wykonane jest z tkaniny lub winylu, ma regulowane oparcie, co zapewnia doskonały komfort jazdy i niski poziom wibracji. Opcja standardowego fotela z pełną amortyzacją jest dostępna dla klientów, którzy preferują sprężynowe zawieszenie.

Wbudowana funkcji hasła pozwala na identyfikację operatora. Kierownicy placówek mogą ograniczyć dostęp do wózka Gold Edition, ustawiając hasła dla każdego operatora.

Rolki papieru oraz inne, delikatne i wartościowe ładunki można łatwo obsłużyć, korzystając z funkcji Return to Set Tilt (RST) w wózkach Gold Edition wyposażonych w e-Hydraulics. Widły mogą być utrzymywane pod dowolnym kątem w zakresie nachylenia, co ułatwia rozładunek i załadunek, a operator może zapewnić ustawienie ładunków na niższym poziomie, pomagając zmniejszyć przypadkowe uszkodzenia.

Wózki VX Veracitor Gold Edition z przekładnią Techtronix są dodatkowo wyposażone w system Powertrain Protection i regulowany ogranicznik prędkości. Dzięki identyfikacji krytycznych warunków, takich jak niskie ciśnienie oleju silnikowego i przegrzanie oraz ostrzeżenie o znalezieniu odpowiedniego miejsca do zatrzymania, system Powertrain Protection pomaga chronić wózek przed uszkodzeniem poprzez wyłączenie silnika. W zastosowaniach, w których obowiązują ograniczenia prędkości, ogranicznik prędkości umożliwia zarządzającym ustawić maksymalną prędkość jazdy zarówno do przodu, jak i do tyłu, bez wpływu na moc silnika i wydajność wózka.

Wózek Veracitor VX jest sprawdzonym i cennym urządzeniem do transportu materiałów, mówi Karen. Jako dowód tego dodaliśmy dodatkowe funkcje, które zwiększają jego wartość dla naszych klientów, przy jednoczesnym zachowaniu stylu i etosu pojazdu.

 

Korzyści serii Veracitor VX

Jako specjalna wersja wózka VX Gold ma tę zaletę, że korzysta ze sprawdzonych funkcji szanowanej i cieszącej się zaufaniem serii Veracitor VX.

Innowacyjny system chłodzenia Veracitor VX działa w niższych temperaturach, zapewniając dłuższe czasy pracy i zwiększając żywotność komponentów, jednocześnie minimalizując ryzyko przegrzania w ciężkich zastosowaniach.

Stałe wzmocnienie stabilności (CSE) - zapewnia doskonałą stabilność boczną, umożliwiając operatorom bezpieczne manewrowanie wózkiem po nierównych powierzchniach, a izolowany układ przeniesienia napędu i drgań oferuje operatorowi wygodną pracę przez dłuższy czas. Komfort jazdy do tyłu zapewnia uchwyt z klaksonem , optymalnie przymocowany na tylnej części osłony.

Komfort operatora i jego wydajność są podstawą filozofii projektowania Yale, a operatorzy wózków Veracitor serii VX mają doskonałą widoczność dzięki masztowi Hi-Vis, łatwy dostęp z niską wysokością stopnia oraz korzystają z w pełni regulowanego podłokietnika i interaktywnego wyświetlacza deski rozdzielczej.

Łatwiejsze sterowanie i większy komfort oferują dodatkowe opcje, w tym hydrauliczny moduł sterujący mini dźwigni AccuTouch do sterowania po stronie siedzenia, ergonomiczny joystick do sterowania wszystkimi funkcjami wózka i układem hydraulicznym Autospeed - umożliwiającym pełną pracę układu hydraulicznego bez użycia pedału przyspieszenia.

Wielu naszych klientów polega na doskonałych właściwościach Veracitor VX: ma udokumentowaną historię sukcesu i niezawodności. Gold Edition to nasz sposób rozpoznawania i świętowania osiągnięć. Jesteśmy podekscytowani przyszłością i ewolucją wózka Veracitor VX, który nadal będzie odgrywać kluczową rolę w ofercie Yale, podsumowuje Karen.

Galeria

Pozostałe aktualności

UDT coraz bliżej klienta

UDT coraz bliżej klienta

UDT wprowadził kolejne ułatwienie dla użytkowników portalu eUDT. Otrzymywanie decyzji i protokołów jest teraz możliwe w formie dokumentu...

Żródło: UDT