×
Aktualności

Zakup manipulatora Dalmec z dofinansowaniem ZUS

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Do 16 sierpnia ZUS przyjmuje wnioski w ramach programu dofinansowania działań skierowanych na utrzymanie zdolności do pracy przez cały okres aktywności zawodowej, dotyczą one m. in. sprzętu i urządzeń służących poprawie bezpieczeństwa pracy na wysokości, w zagłębieniach i innych strefach pracy, czy ograniczeniu obciążenia układu mięśniowo- szkieletowego.

Manipulatory przemysłowe Dalmec to urządzenia, które przyczyniają się do poprawy warunków pracy i ułatwiają wdrażanie zasad BHP w halach produkcyjnych, stacjach montażowych czy magazynach. Są to wysokiej jakości urządzenia wspomagające ręcznie wykonywanie operacje podnoszenia, przenoszenia czy manipulacji ładunkiem, znacznie zmniejszające obciążenie układu mięśniowo-szkieletowego.

W porównaniu z powszechnie stosowanym udźwigowieniem stanowisk pracy w postaci żurawi stacjonarnych, wciągników czy torów podwieszanych, manipulatory pneumatycze Dalmec pozwalają na uzyskanie nowej, wyższej jakości, wydajności oraz bezpieczeństwa pracy. Stosowanie manipulatorów minimalizuje ryzyko urazów szkieletowo-mięśniowych ujawniających się dopiero po dłuższym okresie powtarzalnego wykonywania prac transportowych w wyniku kumulowania się pozornie małych ale nieodwracalnych zmian w stawach, kręgosłupie czy mięśniach.

Inżynierowie sprzedaży firmy Dalmec pomogą Państwu w procesie doboru odpowiednich urządzeń oraz przygotują ofertę, która jest niezbędna do przygotowania wniosku do ZUS.

Zapytaj o ofertę już dziś!

Pozostałe aktualności

BUDMA 2020 - wyższy poziom budownictwa

BUDMA 2020 - wyższy poziom budownictwa

W pierwszym tygodniu lutego 2020 Poznań stanie się międzynarodowym centrum branży budowlanej. Na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury...

Żródło: MPT

wszystkie aktualności

BLOG