×
Aktualności

Zaproszenie na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Infrastruktury - Building Industry Solutions

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Infrastruktury Building Industry Solutions to nowe wydarzenie targowe skierowane do sektora B2B, które powstało w inicjatywy Wystawców uczestniczących w Centralnych Targach Budowlanych Building Solutions organizowanych w 2016 i 2017 roku. Dzięki obecności liderów branży budowlanej zyskaliśmy pewność do dalszego rozwoju wydarzenia, które powoli staje się najważniejszym miejscem spotkań firm budowlanych z Polski i świata ze szczególnym naciskiem na kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Organizatorem imprezy jest w całości polski podmiot gospodarczy Ptak Warsaw Expo, największe Centrum Targowo-Konferencyjne w Europie Środkowej, zlokalizowane w warszawskim Nadarzynie.

Podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Infrastruktury Building Industry Solutions w dniach 26-28 września 2018r. wraz z licznymi współpracującymi instytutami, stowarzyszeniami oraz organizacjami stworzymy odpowiednią atmosferę do rozmów, konferencji i pokazów dotyczących nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie budownictwa. Chcemy, aby w stolicy naszego kraju organizowano profesjonalne targi branży budownictwa, które będą wspierać i łączyć inwestorów z szeroko rozumianym rynkiem tzn. firmami, bankami, kancelariami prawnymi i biurami projektów z Polski i zagranicy. Pragniemy stworzyć platformę informacyjną między administracją rządową, samorządową firmami współpracującymi przy tworzeniu inwestycji, wśród których są min.: banki, kancelarie prawne i firmy wykonawcze. Planujemy udział 350 wystawców z całego świata oraz 15 000 profesjonalnych odwiedzających.

Istotnym tematem, który pragniemy poruszyć podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Infrastruktury Building Industry Solutions jest budownictwo kubaturowe i infrastrukturalne, rozwój innowacyjnych firm i technologii branży budowlanej oraz wspieranie tych działań w zakresie innowacyjności. Stawiamy sobie za cel wzmocnienie rynku budowlanego poprzez wszechstronną współpracę z przedsiębiorstwami, środowiskiem naukowym, tj. uczelniami, instytutami badawczymi
i stowarzyszeniami. Tworzenie warunków do twórczego i praktycznego wykorzystania kreatywności polskich naukowców, wynalazców i pasjonatów są istotnym warunkiem, aby Polska gospodarka mogła skutecznie konkurować na rynkach europejskich i światowych.

Podczas targów odbędzie się szereg branżowych konferencji i paneli, w tym między innymi:

 • Budowle z wielkiej płyty - do kiedy będą bezpieczne?
 • Termomodernizacja i rewitalizacja budynków zabytkowych i obszarów zabudowanych.
 • Modernizacja i rozwój sieci wodno – kanalizacyjnej.
 • Czy nasza woda osiągnęła już najwyższe standardy?
 • Walka ze smogiem - rola korytarzy powietrznych miast.
 • Najnowsze rozwiązania nawierzchni dla dróg samorządowych.
 • Cykl Referatów zakończony dyskusją panelową z udziałem przedstawicieli Związku Zawodowego Wspólnota Polska:
  • Historia Związku Zawodowego Wspólnota Pracy;
  • Żurawie wieżowe w Polsce na przestrzeni ostatniej dekady-statystyki;
  • BHP przy obsłudze w żurawiach wieżowych;
  • Dążenia Związku Zawodowego Wspólnota Pracy do standardów europejskich na przykładzie pracy żurawi wieżowych na budowie w Norwegii.

W dniach 26-28 września 2018 r. odbędzie się Półfinał Konkursu Operatorów Polska Liga Operatorów 2018 oraz Cykl Pokazów Maszynowych prowadzonych przez grupę eROBOCZE DEMO TEAM.

Zapraszamy na największy Poligon Budowlany w Polsce – ponad 6000m2.

Galeria

Pozostałe aktualności

Yale przedstawia wózek Veracitor VX Gold Edition

Yale przedstawia wózek Veracitor VX Gold Edition

Niezawodna seria wózków Yale Veracitor VX oferuje rozwiązania, które konsekwentnie zapewniają nagrody swoim użytkownikom. Aby uczcić wspaniałe...

Żródło: Yale Europe Materials Handling

UDT otwiera nowe laboratorium

UDT otwiera nowe laboratorium

10 października br., w Gmachu Technologicznym Wydziału Inżynierii Produkcji na Politechnice Warszawskiej, otwarte zostało nowoczesne laboratorium...

Żródło: UDT