×
Aktualności

Zaproszenie na Międzynarodowe Targi Budownictwa i Infrastruktury - Building Industry Solutions

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Infrastruktury Building Industry Solutions to nowe wydarzenie targowe skierowane do sektora B2B, które powstało w inicjatywy Wystawców uczestniczących w Centralnych Targach Budowlanych Building Solutions organizowanych w 2016 i 2017 roku. Dzięki obecności liderów branży budowlanej zyskaliśmy pewność do dalszego rozwoju wydarzenia, które powoli staje się najważniejszym miejscem spotkań firm budowlanych z Polski i świata ze szczególnym naciskiem na kraje Europy Środkowo-Wschodniej. Organizatorem imprezy jest w całości polski podmiot gospodarczy Ptak Warsaw Expo, największe Centrum Targowo-Konferencyjne w Europie Środkowej, zlokalizowane w warszawskim Nadarzynie.

Podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Infrastruktury Building Industry Solutions w dniach 26-28 września 2018r. wraz z licznymi współpracującymi instytutami, stowarzyszeniami oraz organizacjami stworzymy odpowiednią atmosferę do rozmów, konferencji i pokazów dotyczących nowoczesnych rozwiązań w dziedzinie budownictwa. Chcemy, aby w stolicy naszego kraju organizowano profesjonalne targi branży budownictwa, które będą wspierać i łączyć inwestorów z szeroko rozumianym rynkiem tzn. firmami, bankami, kancelariami prawnymi i biurami projektów z Polski i zagranicy. Pragniemy stworzyć platformę informacyjną między administracją rządową, samorządową firmami współpracującymi przy tworzeniu inwestycji, wśród których są min.: banki, kancelarie prawne i firmy wykonawcze. Planujemy udział 350 wystawców z całego świata oraz 15 000 profesjonalnych odwiedzających.

Istotnym tematem, który pragniemy poruszyć podczas Międzynarodowych Targów Budownictwa i Infrastruktury Building Industry Solutions jest budownictwo kubaturowe i infrastrukturalne, rozwój innowacyjnych firm i technologii branży budowlanej oraz wspieranie tych działań w zakresie innowacyjności. Stawiamy sobie za cel wzmocnienie rynku budowlanego poprzez wszechstronną współpracę z przedsiębiorstwami, środowiskiem naukowym, tj. uczelniami, instytutami badawczymi
i stowarzyszeniami. Tworzenie warunków do twórczego i praktycznego wykorzystania kreatywności polskich naukowców, wynalazców i pasjonatów są istotnym warunkiem, aby Polska gospodarka mogła skutecznie konkurować na rynkach europejskich i światowych.

Podczas targów odbędzie się szereg branżowych konferencji i paneli, w tym między innymi:

 • Budowle z wielkiej płyty - do kiedy będą bezpieczne?
 • Termomodernizacja i rewitalizacja budynków zabytkowych i obszarów zabudowanych.
 • Modernizacja i rozwój sieci wodno – kanalizacyjnej.
 • Czy nasza woda osiągnęła już najwyższe standardy?
 • Walka ze smogiem - rola korytarzy powietrznych miast.
 • Najnowsze rozwiązania nawierzchni dla dróg samorządowych.
 • Cykl Referatów zakończony dyskusją panelową z udziałem przedstawicieli Związku Zawodowego Wspólnota Polska:
  • Historia Związku Zawodowego Wspólnota Pracy;
  • Żurawie wieżowe w Polsce na przestrzeni ostatniej dekady-statystyki;
  • BHP przy obsłudze w żurawiach wieżowych;
  • Dążenia Związku Zawodowego Wspólnota Pracy do standardów europejskich na przykładzie pracy żurawi wieżowych na budowie w Norwegii.

W dniach 26-28 września 2018 r. odbędzie się Półfinał Konkursu Operatorów Polska Liga Operatorów 2018 oraz Cykl Pokazów Maszynowych prowadzonych przez grupę eROBOCZE DEMO TEAM.

Zapraszamy na największy Poligon Budowlany w Polsce – ponad 6000m2.

Galeria

Pozostałe aktualności

Podnośniki samojezdne ATN w grupie Fassi

Podnośniki samojezdne ATN w grupie Fassi

Grupa Fassi, poprzez swoją francuską spółkę holdingową, która jest już właścicielem Fassi France i Marrel, przejęła ATN, wiodącego producenta...

Żródło: Fassi Gru S.p.A.

Następca popularnego żurawia Grove GMK3060

Następca popularnego żurawia Grove GMK3060

Manitowoc Cranes pokaże zmodernizowany trójosiowy żuraw terenowy Grove GMK3060 podczas targów bauma 2019 w Monachium. Nowy GMK3060L bazuje na...

Żródło: Manitowoc Cranes