×
Aktualności

Żuraw dekarsko-ciesielski Vicario OMV 380 po raz pierwszy na polskim rynku

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

Firma IMS z Wrocławia, jedyny oficjalny przedstawiciel włoskiej marki Vicario w Polsce, zaprezentowała żuraw szybkomontujący Vicario OMV 380. Jest to urządzenie o niewielkich gabarytach i funkcjonalności porównywalnej z dużymi żurawiami budowlanymi. Żuraw idealnie sprawdzi się na rynku usług dekarsko – ciesielskich.

Udźwig żurawia Vicario OMV 380 wynosi 1500 kilogramów w promieniu 4 metrów od osi oraz 350 kilogramów na końcu wysięgnika, o długości 15 metrów. Żuraw oferuje do 20 metrów wysokości pod hakiem, dzięki czemu ułatwi wykonywanie zadań pracowników znajdujących się nawet na 5 piętrze. Maszyna może okazać się niezastąpiona również podczas klasycznej budowy domów jednorodzinnych, w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej oraz popularnej ostatnio budowie domów z bali.

Żuraw Vicario OMV 380 cechuje niewielka masa całkowita wynosząca zaledwie 3498 kilogramów dzięki czemu jest łatwy w transporcie. Przemieszczanie pomiędzy miejscami pracy odbywa się na własnych kołach za samochodem dostawczym, pick-up’em czy busem o masie do 3,5 tony, z prędkością do 80 km/h. Zapotrzebowanie mocy wynosi zaledwie 3kVA / 230V. Opcjonalnie żuraw może być wyposażony we własny agregat prądotwórczy.

Żuraw jest bezkonkurencyjny w swojej klasie ze względu na efektywność pracy poszczególnych mechanizmów:

  • cztery prędkości podnoszenia 6m/min-11m/min-21m/min-26,5m/min sterowane płynnie falownikiem,
  • trzy prędkości przesuwu wózka 13,4m/min-21,5m/min-40(30)m/min sterowanie płynnie falownikiem z możliwością regulacji trzeciej prędkości,
  • trzy prędkości obrotu żurawia sterowane płynnie falownikiem.

Żuraw Vicario OMV 380 przyczynia się do zmniejszenia kosztów budowy, może zastąpić pracę 2 –  3 osób, co również ma znaczący wpływ na poprawę czasu pracy bez względu na warunki pogodowe. Maszyna sterowana jest bezprzewodowo joystickiem.

Firma IMS oferuje pomoc w załatwieniu formalności związanych z leasingowaniem żurawia, z finansowaniem w kwocie już od 99 zł dziennie. Całą wartość żurawia można zamortyzować jednorazowo.

Zainteresowane osoby mogą umówić się na prezentację żurawia w siedzibie firmy IMS, mieszczącej się we Wrocławiu.

Poniższy film przedstawia żurawia Vicario OMV 380:

Skontaktuj się z przedstawicielem marki Vicario w Polsce.

Pliki do pobrania

Pozostałe aktualności

Nowa kabina dla dużych wózków Hyster

Nowa kabina dla dużych wózków Hyster

Firma Hyster wprowadza na rynek nową kabinę i sterowanie dla dużych wózków widłowych z serii Big Truck. Wiodący w branży projekt będzie po raz...

Żródło: Hyster

wszystkie aktualności

BLOG