×
Aktualności

Żurawie Potain budują apartamentowiec w Warszawie

Prześlij nam swój news
Zobacz galerię zdjęć

W sierpniu 2020 roku dwa żurawie górnoobrotowe Potain MDT 109 i jeden żuraw szybkomontujący Igo T 70 A zostały zaangażowane w budowę zespołu apartamentowego Oszmiańska 20 w pobliżu stacji metra Targówek Mieszkaniowy w Warszawie.

Kompleks przy Oszmiańskiej składać się będzie z dwóch 11-kondygnacyjnych budynków. Znajdzie się w nich łącznie 170 mieszkań o powierzchni od 35 do 107 m2 wraz z sześcioma lokalami usługowymi i garażem podziemnym.

Żurawie górnoobrotowe zostały dostosowane do potrzeb budynków. Wzniesiono je wysokość 47,5 metra i wyposażono w 35-metrowy wysięgnik do podnoszenia elementów stalowych i betonowych.

 

Żurawie wieżowe Potain pomagają w dotrzymaniu harmonogramu budowy

Żurawie MDT 109 są idealne do projektów budowlanych w ograniczonej przestrzeni w miastach, z uwagi na imponujące specyfikacje techniczne i wąskie sekcje wieży. Żuraw szybkomontujący Igo T 70 A oferuje wysoką wydajność, elastyczność oraz bezpieczeństwo podczas transportu materiałów na placu budowy.

Potain to marka wysokiej jakości, na której możemy polegać. Pomaga nam dotrzymywać terminów, wykonując prace bezpiecznie i z zyskiem, powiedział Mariusz Palka, Prezes Zarządu Totalbud S.A. Wykonawca zakupił żurawie bezpośrednio od Manitowoc.

Żurawie pozostaną na miejscu do stycznia 2021 r. Następnie zostaną zdemontowane. Założona w 2003 roku warszawska firma Totalbud specjalizuje się w realizacji wysokiej jakości projektów mieszkaniowych, biurowych i przemysłowych jako generalny wykonawca lub podwykonawca.

Pozostałe aktualności

Nie tylko resurs!

Nie tylko resurs!

Przed dwoma laty przepisy dotyczące UTB wprowadziły resurs oraz wiele uproszczeń i udogodnień dla eksploatujących! Oceń zmiany! Wraz z...

Żródło: redakcja dzwignice.info

Wózki podnośnikowe HAK w procesach technologicznych

Wózki podnośnikowe HAK w procesach technologicznych

Firma Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o. wprowadziła do swojej oferty szeroką gamę wózków podnośnikowych mobilnych. Urządzenia wspomagają transport...

Żródło: Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o.

CTE TRACCESS 160 – podnośnik nowej generacji

CTE TRACCESS 160 – podnośnik nowej generacji

Gama podnośników CTE montowanych na samochodach ciężarowych została wzbogacona o nowy model gąsienicowy. CTE TRACCESS 160 wyznacza nowe standardy...

Żródło: CTE (Europa)

Discover Battery rozszerza działalność w Europie

Discover Battery rozszerza działalność w Europie

Discover Battery, międzynarodowy producent akumulatorów, w ciągu ostatnich 12 miesięcy rozszerzył swoją europejską działalność. Celem jest lepsza...

Żródło: Discover Battery (Europa)

wszystkie aktualności

BLOG