×
Artykuły

Darmowe testowanie urządzeń z PS Lift – rozwiej swoje wątpliwości!

Prześlij nam swój artykuł
Zobacz galerię zdjęć

Nowa  inwestycja w przedsiębiorstwie nie musi wcale oznaczać sporego wydatku. Niemniej jednak nabycie urządzenia, które z pozoru mogło wydawać się prostą czynnością, potrafi przysporzyć wielu problemów osobom odpowiedzialnym za zakupy w firmie.

Bardzo często wynika to z prostej przyczyny - z małej wiedzy na temat urządzeń dźwignicowych. Oczywiście nie ma w tym nic złego. Trudno oczekiwać, gdy nie jest się w branży urządzeń dźwignicowych, by wiedzieć jaki dźwignik czy wciągnik będzie najlepszym rozwiązaniem na danej linii produkcyjnej, hali bądź magazynie.  

Kierując się wymaganiami, klient poszukuje sprzętu, który ma za zadanie udoskonalić procesy produkcyjne. Szuka rozwiązań poprawiających warunki pracy. Często zakup ma pozwolić na wykonywanie czynności, które bez nowego urządzenia są niewykonalne.   
Gdy stoi się przed niewiadomą dobre słowo specjalisty czy handlowca nie zawsze wystarcza.

Firma PS Lift wychodzi naprzeciw klientom, którzy chcą upewnić się w swoim wyborze i proponuje darmowe testowanie swoich produktów. Z usługi tej skorzystało już ponad 100 klientów, a zainteresowanie stale rośnie.

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem urządzenia PS Lift oferuje testowanie urządzeń takich jak:

 • Dźwignik nożycowy płaski – platforma w formie “E” FE 1200/75
  Dźwigniki te pozwalają na podpieranie wszystkich trzech desek podstawy europalety, oraz na niwelowanie różnic w wysokościach. Kształt platformy i wysokość konstrukcyjna dźwigników zostały zaprojektowane dokładnie do wymiarów wózka paletowego ręcznego; operator może łatwo i wygodnie zdejmować i umieszczać na podeście palety i skrzynio-palety.
 • Wciągnik elektryczny GPM 250/1NF
  Wciągniki łańcuchowe elektryczne przeznaczone są do podnoszenia i opuszczania ładunków o udźwigach od 80 do 5000 kg. Sprawdzają się znakomicie w różnorodnych gałęziach przemysłu oraz wymagających stanowiskach pracy. Niezależnie od wybranego wariantu, urządzenia z tej kategorii są bardzo łatwe w obsłudze i znacznie ułatwiają manewrowanie ciężkimi ładunkami.
 • Wózek samozaładowujący xetto®
  Jedyny taki wielozadaniowy system, który jest wózkiem transportowym, platformą unoszącą i wózkiem unoszącym w jednym. xetto® przewozi, podnosi, załadowuje dany towar i jedzie tam gdzie istnieje taka potrzeba.
 • Wózek unoszący elektryczny WP Commander – WP 90
  Wózki unoszące cechują się wieloma opcjami, łatwością manewrowania, intuicyjną obsługą i stylowym wyglądem. Niewielkie gabaryty wózka pozwalają na pracę w trudno dostępnych miejscach, a kompaktowa konstrukcja ułatwia utrzymanie wózka w idealnej czystości. W przypadku testowania tego urządzenia istnieje możliwość wymiany platformy na inne akcesoria dopasowane do twoich potrzeb!

Artykuł promocyjny firmy PS Lift.


Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.


Pozostałe artykuły

Logistyka dla wzrostów w czasach zarazy

Logistyka dla wzrostów w czasach zarazy

Choć koronawirus bez wątpienia uderza w dużą cześć gospodarki, dla niektórych – przede wszystkim zaś branży e-commerce – staje się szansą na...

wszystkie artykuły

BLOG