×
Artykuły

Długoterminowy wynajem wózków widłowych WDX S.A.

Prześlij nam swój artykuł
Zobacz galerię zdjęć

Długoterminowy wynajem wózków widłowych to dominująca alternatywa dla zakupu lub leasingu urządzeń. Wynajem wózków widłowych pozwala na dostosowanie składu i liczebności floty do aktualnych potrzeb oraz gwarantuje możliwość szybkiej reakcji na zmiany zachodzące w obrębie organizacji. Wynajem wózków umożliwia również efektywne zarządzanie kosztami inwestycyjnymi oraz operacyjnymi.

WDX S.A. jako wyłącznym dystrybutor w Polsce elektrycznych wózków magazynowych amerykańskiej marki Crown oraz autoryzowany dystrybutor wózków widłowych Doosan i wózków  wielokierunkowych Combilift poleca w wynajmie fabrycznie nowe urządzenia wyżej wymienionych marek. Propozycja WDX S.A. to komplementarna oferta – od elektrycznych wózków paletowych, wózki transportowe do kompletacji, wózki wysokiego składowania, poprzez wózki widłowe spalinowe o udźwigach nawet do 25 ton i wózki do składowania elementów nietypowych, w tym dłużyc, po wozy bramowe do transportu i składowania kontenerów morskich. Partnerzy WDX najczęściej korzystają z wynajmu wózków Reach Truck oraz wózków transportu poziomego, a także wózków czołowych do pracy zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz magazynu.

Zaletą wynajmu jest przede wszystkim pełna obsługa serwisowa mieszcząca się w cenie wynajmu. Dodatkowo, długoterminowy wynajem wózków widłowych jest objęty pełną polisą ubezpieczeniową. WDX S.A bazuje na ponad 25 letnim doświadczeniu zdobytym w branży wyposażenia magazynów. Doradcy techniczni WDX na życzenie Partnera handlowego wykonują audyt procesów logistycznych w obrębie wybranego magazynu, dobierając wózki widłowe optymalne dla osiągnięcia maksymalnej wydajności. Jako producent regałów magazynowych, WDX bierze pełną odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie wdrożonego systemu składowania.  

Korzystając z długoterminowego wynajmu wózków widłowych w WDX S.A. możesz wypożyczyć wybrany sprzęt na okres powyżej 12 miesięcy, najczęściej jest to jednak od 36 do 60 miesięcy. Długość okresu wynajmu ma wpływ na wysokość czynszu z tytułu wynajmu. Po zakończeniu okresu wynajmu, gdy zdecydujesz się na jego przedłużenie, WDX dostarczy kolejną transzę fabrycznie nowych maszyn.

Artykuł promocyjny www.wozki.wdx.pl


Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.


Pozostałe artykuły

wszystkie artykuły

BLOG