×
Artykuły

Jedno rozwiązanie oświetleniowe do wielu zastosowań w przemyśle

Prześlij nam swój artykuł
Zobacz galerię zdjęć

Mawia się, że jak „coś jest do wszystkiego, jest do niczego”. Nowoczesne oświetleniowe rozwiązania modułowe dowodzą, że może być inaczej. Seria opraw liniowych E-Line Next LED pozwala w jednym profilu nośnym zamontować zróżnicowane układy optyczne i - jeśli zajdzie potrzeba - wymieniać je na inne.

Dzięki dużej różnorodności modułów tworzących serie E-Line Next LED, z użyciem kompatybilnych z linią rozwiązań można oświetlać całe kompleksy hal. Nowoczesna technologia z wysokimi pakietami strumienia świetlnego pozwala minimalizować liczbę punktów świetlnych, przyspieszając montaż i usprawniając serwis. Co więcej, dzięki zastosowaniu sprężyn zatrzaskowych, w razie potrzeby można łatwo modyfikować rozmieszczenie opraw i dostosowywać je do bieżącego przebiegu procesów oraz organizacji transportu wewnętrznego.

Seria TRILUX E-Line LED obejmuje modele z 15 układami optycznymi i 27 poziomami strumienia świetlnego: od 2 do 20 tys. lm (od 2 do 10 tys. lm co 500, a od 10 do 20 tys. co 1000 lm), skutecznością świetlną do 190 lm/W i wskaźnikiem oddawania barw od 80 do 90. Moduły dostępne są w trzech długościach (750, 1500, 2250 mm) i w dwóch sposobach doprowadzenia zasilania – z 11 lub 14 żyłami. Dzięki temu instalacja może być wykorzystywana nie tylko w celach oświetleniowych, ale także jako źródło energii dla czujników natężenia światła i obecności oraz nadajników w śledzeniu przepływu materiałów. Może także zostać zintegrowana z modułem oświetlenia awaryjnego. Rozwiązanie w wersji Active jest kompatybilne z systemami Human Centric Lighting.


Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.


Pozostałe artykuły

wszystkie artykuły

BLOG