×
Artykuły

Mini żurawie Jekko - praktyczne i wszechstronne

Jekko to włoska firma, która ma 45-letnie doświadczenie w branży związanej z produkcją urządzeń do podnoszenia i przenoszenia. Aktualnie przedsiębiorstwo znane jest na całym świecie – mini żurawie Jekko sprzedawane są na wszystkich kontynentach dzięki pracy 35. autoryzowanych dealerów. Co wyróżnia nasze urządzenia, że zyskały tak duże uznanie i popularność? Jakie są mini żurawie Jekko?

 

Kompaktowe wymiary 

Dźwigi Jekko mają małe rozmiary, co jest jedną z ich głównych zalet. Pozwala to na dotarcie w trudno dostępne miejsca – ciasne uliczki i wąskie przejścia nie są dla nich żadną przeszkodą.

Mini żurawie Jekko swobodnie przejadą przez standardowe drzwi, a nawet wjadą windą. Dzięki temu czesto wykorzystywane są do prac wykonywanych wewnątrz budynków. W trakcie naszych realizacji często spotykamy się z trudno dostępnymi miejscami, gdzie inne urządzenia nie mogą dotrzec na miejsce, podczas gdy żurawie Jekko radzą sobie bardzo dobrze. W praktyce oznacza to koniec z problemami związanymi z podnoszeniem ładunku na małej powierzchni, na której musi być wykonana praca.

 

Niewielka waga

Dzięki temu, że dźwigi Jekko są lekkie ich transport nie stanowi problemu. Mini żurawie można łatwo przewozić na przyczepie, a także z pomocą… innego żurawia.

Bardzo często dźwigi Jekko są wykorzystywane do pracy na wysokości – na wyższych kondygnacjach budynków i na ich dachach. Dobrym przykładem lekkiego żurawia jest SPX312, którego nacisk na wynosi 0,44 Kg/cm3, a jego wymiary wynoszą zaledwie - 2,8 x 0,77 x 1,6 metra.

 

Wszechstronność zastosowań 

Nieważne na jakim podłożu musisz pracować – mini żuraw Jekko bez problemu poradzi sobie na nierównościach i na każdym rodzaju powierzchni. Niezależne od tego, czy będą to płytki, schody, czy grząska gleba, to nasze urządzenia znajdą stabilną pozycję i będą mogły bezpiecznie pracować.

Większość dźwigów posiada możliwość obrotu o 360°, co świadczy o ich wszechstronności. Dodatkową cechą są także rozsuwane gąsienice, dzięki którym można wykonywać bardziej skomplikowane manewry. Zwiększają one stabilność podczas jazdy. Dźwigi Jekko świetnie radzą sobie także wewnątrz pomieszczeń – umożliwia to elektryczny moduł zasilania.

 

Szybkość, poręczność i precyzja

Nieduże rozmiary mini żurawi pozwalają im łatwo i szybko się poruszać. Dzięki systemowi zdalnego sterowania istnieje możliwość swobodnego i poręcznego manipulowania ładunkiem z bezpiecznego miejsca. Pilot posiada duży wyświetlacz, jest zasilany dwoma bateriami i umożliwia sterowanie jazdą i podnoszeniem. Dźwigi Jekko są bardzo precyzyjne, co jest tak ważne przy montażu okien, w budownictwie, a także w branży utrzymania urządzeń.

Kompaktowość, mała waga, wszechstronność, szybkość, poręczność i precyzyjność to główne cechy, które są ważne przy pracy z dźwigiem. Wszystko to możliwe jest dzięki wykorzystaniu nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań – właśnie to stanowi o sukcesie mini żurawi Jekko.

 

Materiał promocyjny firmy Jekko Polska.

Galeria


Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.


Pozostałe artykuły