×
Artykuły

Nowoczesne platformy towarowe i osobowe dla wymagających Global Lift

Winda to podstawowe wyposażenie wielu obiektów, m.in. biurowców, budynków wielorodzinnych czy też galerii handlowych. Jest niezbędna również do zastosowań przemysłowych. Od jakości jej konstrukcji oraz efektywności pracy zależy płynność oraz bezpieczeństwo przemieszczania się z piętra na piętro osób bądź towarów. Dlatego warto postawić na urządzenia dźwigowe najlepszej klasy. Oferuje je firma Global Lift z Warszawy.

Global Lift to rodzinna firma, która na polskim rynku jest obecna od 1999 roku. Niemal 20 lat doświadczenia w branży w połączeniu z ukierunkowanym na jakość nieustannym rozwojem sprawiły, że dziś przedsiębiorstwo jest uznanym partnerem. Współpracuje zarówno z firmami dźwigowym, jak i inwestorami oraz architektami, którzy poszukują sprawdzonych rozwiązań.

 

Winda to nie tylko dźwig osobowy

Myśląc o windzie, wiele osób wyobraża sobie przede wszystkim dźwig osobowy – montowany np. na klatce schodowej wieżowca czy w hallu budynku biurowego. Tymczasem to tylko jeden rodzaj urządzeń, które można zaklasyfikować do tej właśnie kategorii.

Pozostałe to m.in.:

 • dźwigi towarowe – ze znacznie bardziej przestronnymi kabinami, dostosowane do znacznie wyższego obciążenia; korzystają z nich m.in. magazyny, centra logistyczne czy zakłady produkcyjne,
 • dźwigi szpitalne – o konstrukcji dostosowanej do bezpiecznego i komfortowego przewozu łóżek dla pacjentów,
 • platformy dla niepełnosprawnych – są montowane zarówno na zewnątrz, np. przy schodach prowadzących do przejść podziemnych, jak również w rezydencjach – zapewniając osobie, która ma trudności z poruszaniem się, możliwość przemieszczania się między piętrami,
 • platformy do przewozu towarów – to np. platformy samochodowe, czy też nożycowe.

Tak duże spektrum urządzeń przekłada się na rozległy zakres branż, z którymi współpracuje firma Global Lift. Zwłaszcza że oferta przedsiębiorstwa nie zamyka się na dystrybucji urządzeń dźwigowych. Platformy towarowe i platformy dla osób niepełnosprawnych to główna gałąź produktów oferowanych przez firmę Global Lift. 

 

Szeroka gama komponentów i akcesoriów do dźwigów

Montaż nowego dźwigu – czy to towarowego, osobowego, szpitalnego – wiąże się zazwyczaj z bardzo dużą inwestycją. Często zatem zdarza się, że korzystniejszym rozwiązaniem staje się modernizacja. Jej przeprowadzenie wymaga sięgnięcia po wysokiej klasy komponenty oraz części zamiennych. Takie, które pozwolą przywrócić jej pełną sprawność, przyspieszą jej działanie, a jednocześnie zwiększą estetykę. Wszystkie te akcesoria można zamówić również u Global Lift poprzez firmę konserwującą.

W ofercie znajdziecie Państwo m.in. części zamienne do dźwigów marek takich jak: Alberto Sassi, Arkel, Carlos Silva, Hidral, Hydronic Lift, ILC, La Puleggia, MP, Otis, Thyssen, PFB i wielu innych. Doradcy Global Lift służą zaś pomocą na każdym etapie współpracy: pomagają dobrać odpowiednie akcesoria, jak również wykonują kompleksowe modernizacje wind, od A do Z. Eksperci wykonują również nawet najbardziej wymagające naprawy.

 

Jakość przede wszystkim

Urządzenia dźwigowe muszą działać niezawodnie. Tu nie ma miejsca na kompromisy. Zgodnie z tym założeniem od samego początku działa Global Lift. Zarówno jej założyciele – Hanna Sosińska-Bawolik i Marian Bawolik – jak i obecnie pracujący zespół cenią sobie rozwiązania, które łączą solidność i niezawodność z nowoczesnymi technologiami. To dlatego firma stawia wyłącznie na najlepsze marki dźwigów, komponentów i części zamiennych.

Nieustannie udowadniamy klientom, że inwestycja w jakość popłaca. Owocuje bowiem długoletnią, niezakłóconą pracą dźwigu, a przede wszystkim – wyższym komfortem, energooszczędnością i bezpieczeństwem jego użytkowania, mówi inż. Krzysztof Sumiński, Dyrektor Zarządzający.

Nie sposób nie wspomnieć też o korzyściach estetycznych. Dobrze dobrana winda, z ciekawie zaprojektowaną kabiną, może zupełnie odmienić wnętrze obiektu, dodaje inż. Paweł Odrzywolski, Projektant i Konsultant techniczny.

Potrzebujesz platformy towarowej, platformy towarowej ze wstępem osób lub dla niepełnosprawnych? Dołącz do nas – zabierzemy Cię na szczyt!

 • Krok pierwszy:
  Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz urządzenie, które odpowiada Twoim wymaganiom.
 • Krok drugi:
  Skontaktuj się z naszym biurem Global Lift Polska Sp. z o.o.
 • Krok trzeci:
  Nasi doradcy techniczni dobiorą odpowiednie urządzenie i wyślą ofertę.
 • Krok czwarty:
  Umów się z nami na spotkanie techniczne w miejscu instalacji. Omówimy z Tobą szczegóły oferty, obejrzysz nasze realizacje i podejmiesz decyzję co do złożenia zamówienia.

Do zobaczenia wkrótce!

 

Artykuł promocyjny firmy Global Lift. 

Galeria


Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.


Pozostałe artykuły

Lekkie suwnice aluminiowe

Lekkie suwnice aluminiowe

Aluminiowe systemy dźwigowe SRA firmy Schmalz wyróżniają się konsekwentnie lekką konstrukcją. Standaryzowane komponenty pozwalają na efektywne...