×
Artykuły

Poznański MODERNLOG i branża dźwignicowa

8 czerwca 2018 zakończył się MODERNLOG – II Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu. W związku z tym, iż nie istnieje logistyka bez podnoszenia i manipulacji ładunkiem nie zabrakło na targach firm dźwignicowych, które oferują magazyny automatyczne, manipulatory przemysłowe, wózki podnośnikowe oraz udźwigowienie stanowisk pracy niezbędne do kompletacji dostaw.

Wśród nowości odnotować należy: wspólne stanowisko Baumalog i partnerskiej firmy Modula S.p.A, manipulatory szwedzkiej firmy BINAR - prezentowane przez firmę Ankotech na profilach firmy eepos, manipulatory przemysłowe i urządzenia podciśnieniowe AHS Polska, wózki widłowe Unicarriers prezentowane przez Polsad Jacek Korczak, automatyczne układnice magazynowe Cassioli z wózkiem wahadłowym, które zwielokrotniają wydajność magazynu i zmniejszają czas oczekiwania na dostępność produktów. Jak co roku należy odnotować obecność firmy Remmert Polska.

W grupie manipulatorów przemysłowych nie zabrakło lidera rynku, Dalmec Polska oraz ASPOL lifting& handling technology, a także firmy Schmaltz.

Lekkie udźwigowienie stanowisk pracy, jak wciągniki, systemy podwieszane suwnic i żurawie zaprezentowały firmy: Vetter, TOR industries oraz Mantion Polska.

Galeria


Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.


Pozostałe artykuły

Lekkie suwnice aluminiowe

Lekkie suwnice aluminiowe

Aluminiowe systemy dźwigowe SRA firmy Schmalz wyróżniają się konsekwentnie lekką konstrukcją. Standaryzowane komponenty pozwalają na efektywne...