×
Artykuły

Poznański MODERNLOG i branża dźwignicowa

8 czerwca 2018 zakończył się MODERNLOG – II Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu. W związku z tym, iż nie istnieje logistyka bez podnoszenia i manipulacji ładunkiem nie zabrakło na targach firm dźwignicowych, które oferują magazyny automatyczne, manipulatory przemysłowe, wózki podnośnikowe oraz udźwigowienie stanowisk pracy niezbędne do kompletacji dostaw.

Wśród nowości odnotować należy: wspólne stanowisko Baumalog i partnerskiej firmy Modula S.p.A, manipulatory szwedzkiej firmy BINAR - prezentowane przez firmę Ankotech na profilach firmy eepos, manipulatory przemysłowe i urządzenia podciśnieniowe AHS Polska, wózki widłowe Unicarriers prezentowane przez Polsad Jacek Korczak, automatyczne układnice magazynowe Cassioli z wózkiem wahadłowym, które zwielokrotniają wydajność magazynu i zmniejszają czas oczekiwania na dostępność produktów. Jak co roku należy odnotować obecność firmy Remmert Polska.

W grupie manipulatorów przemysłowych nie zabrakło lidera rynku, Dalmec Polska oraz ASPOL lifting& handling technology, a także firmy Schmaltz.

Lekkie udźwigowienie stanowisk pracy, jak wciągniki, systemy podwieszane suwnic i żurawie zaprezentowały firmy: Vetter, TOR industries oraz Mantion Polska.

Galeria


Komentarze

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany.


Pozostałe artykuły