Technologie

Liebherr Transform – usługa, która daje drugie życie starym maszynom

redakcja dzwignice.info
20.09.2022
0
Modernizacja zapewnia maksymalną produktywność

Liebherr Transform to nowa usługa aktualizacji, modyfikacji i remontów, która oferuje rozwiązanie dostosowane do potrzeb klienta. Jest dostępny dla żurawi gąsienicowych (do 400 t), sprzętu do głębokiego fundamentowania, żurawi gąsienicowych i żurawi morskich (tj. suwnic kontenerowych  nabrzeżowych, suwnic bramowych za kołach ogumionych, suwnic bramowych szynowych, mobilnych żurawi portowych oraz żurawi morskich i okrętowych).

Nowa usługa Liebherr Transform zapewnia dopasowane rozwiązania, które odpowiadają stale rosnącym wymaganiom dzisiejszych firm. Szereg pomysłowych ulepszeń, sprytnych modernizacji, remontów maszyn i modyfikacji serwisowych tchnie nowe życie w istniejące maszyny klientów. Korzystając z najnowszych technologii i wieloletniego doświadczenia, Liebherr oferuje połączenie zrównoważonego rozwoju, inteligentnych technologii, maksymalnej produktywności i opłacalności w jednym kompletnym rozwiązaniu. Pozwala to na wykorzystanie pełnego potencjału posiadanego już sprzętu.

 

Nowe rozwiązanie serwisowe obejmuje remonty, modernizacje, uaktualnienia, unowocześniania i jeszcze więcej

Z biegiem czasu sprzęt staje się przestarzały, ale nie oznacza to, że trzeba go wymienić. Istniejące maszyny można przekształcać za pomocą niedrogich kompletnych lub częściowych remontów, modernizacji czy aktualizacji. Pozwala to ograniczyć nakłady inwestycyjne związane z inwestycjami w nowe maszyny, a także zmniejsza ślad węglowy, unikając konieczności stosowania nowego sprzętu poprzez wydłużenie żywotności starego. Dostępnych jest wiele modernizacji i ulepszeń, które zwiększają wszechstronność i wydajność lub zapewniają zgodność z bardziej rygorystycznymi przepisami, a tym samym otwierają szersze spektrum możliwości. Jednocześnie operatorzy nie muszą przyzwyczajać się do nowych maszyn i mogą nadal korzystać ze swojego ogromnego doświadczenia z istniejącym sprzętem. Zespół inżynierów Liebherr zajmuje się planowaniem i realizacją projektów Transform – od konsultacji, poprzez instalację, wsparcie techniczne i serwis.

 

Silniejsze, szybsze, mądrzejsze, bardziej ekologiczne maszyny

Firmy są pod presją zwiększenia wolumenu i wydajności, poszerzenia zakresu lub zmniejszenia emisji i kosztów. Lista wymagań wciąż się wydłuża. Liebherr Transform pomaga zmniejszyć obciążenie poprzez szeroki zakres modyfikacji konstrukcyjnych, elektrycznych, mechanicznych, ergonomicznych lub cyfrowych. Dzięki zastosowaniu nowych technologii i wiedzy specjalistycznej maszyny Liebherr przekształcają się w miejsce pracy przyszłości. Są silniejsze, szybsze, mądrzejsze, bardziej ekologiczne i ostatecznie... lepsze.


Liebherr Transform

Poprzedni Następny
Dodaj komentarz
Komentarze 0
Zobacz także