Usługi

Osiem żurawi wieżowych Raimondi buduje dzielnicę mieszkalną w Dubaju

redakcja dzwignice.info
06.07.2022
0
8 żurawi Raimondi na budowie apartamentów premiuom w  Dubaju

Raimondi Middle East wdrożyło osiem żurawi wieżowych do budowy Tiraz, skupiska ośmiu budynków mieszkalnych zlokalizowanych w ramach szybko rozwijającego się megaprojektu Aljada w Sharjah w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Dwa żurawie z wysięgnikiem wychylnym Raimondi, pięć żurawi z poziomym wysięgnikiem i jeden z wieżyczką zostały wykorzystane do prac przy budynkach Tiraz, które stanowią część kreatywnej dzielnicy Aljady.

Najnowszy wynajem maszyn stanowi kamień milowy w naszych relacjach z deweloperem ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Po zainstalowaniu ośmiu dodatkowych żurawi Raimondi, łączna liczba żurawi pracujących obecnie w różnych częściach miasta w mieście wynosi 31. To sprawia, że ​​Aljada jest dla nas największym miejscem pracy w regionie, powiedział Wael Hasan, dyrektor handlowy Raimondi. Bliski Wschód.

Żurawie, które mają pozostać na miejscu przez 18 miesięcy, budują kompleks 920 inteligentnych domów wraz z klubami fitness, basenami, placami zabaw i różnymi terenami zielonymi. Osiem budynków Tiraz znajduje się w odległości krótkiego spaceru od Vida Aljada Hotel and Residences, Muzeum Okręgowego Naseej oraz kilku sklepów i punktów gastronomicznych.

Dźwigi zbudowane przez członków zespołu Raimondi Middle East, to cztery żurawie MRT294, o udźwigu 16 ton, jeden MRT223, o udźwigu 12t, jeden ER240o udźwigu 28t i dwa żurawie LR213, o udźiwgu 14 ton.

Po raz pierwszy wdrażamy żurawie z wysięgnikiem wychylnym do budowy megamiasta Aljada, dodał Hasan, zwracając uwagę na uzasadnienie różnorodności maszyn na miejscu.

Żurawie wieżowe Raimondi oferują nam doskonałe możliwości podnoszenia, podczas gdy LR213 dają nam przewagę, aby zapewnić produktywność na placu budowy, unikając uszkodzenia okolicznych nieruchomości dzięki zmniejszonemu promieniowi obrotu, wyjaśnia Hasan. Ta konfiguracja maszyny obejmowała planowanie strategiczne i uwzględniała zbliżające się sąsiednie miejsca pracy.

Wszystkie żurawie są  wolnostojące o wysokościach od 42 do 48 metrów, przy długościach wysięgnika od 43 do 50 metrów.


Żurawie wieżowe
żurawie Raimondi

Poprzedni Następny
Dodaj komentarz
Komentarze 0
Zobacz także