Ciekawostki

Podnośnik RUTHMANN TK 310 w przebraniu Spider-Mana pracuje w słusznej sprawie

redakcja dzwignice.info
13.05.2020
0
Podnośnik RUTHMANN TK 310

Firma Sky Lift Plant Hire wpadła na wyjątkowy pomysł, mający na celu wywołać uśmiech na twarzach rodzin i dzieci podczas kwarantanny w Anglii. RUTHMANN TK 310 odegrał w tym ważną rolę.

Alan Harwood, właściciel brytyjskiej firmy, pomalował podnośnik RUTHMANN TK 310 w imponującym stylu Spider-Mana i przebrał się za superbohatera, aby zbierać datki dla National Health Service. Darowizny są przeznaczone na finansowanie wyposażenia ochronnego dla personelu pielęgniarskiego i lekarzy.

Od momentu wprowadzenia zakazu opuszczania domów realizował kilka kontraktów w wysokich budynkach w Brighton. Rodziny, a zwłaszcza dzieci machające do niego ze swoich okien stały się inspiracją dla pomysłu, którego celem było rozbawić pozostające w domach rodziny i jednocześnie zebrać datki na słuszną sprawę.

W trudnym czasie kwarantanny pomalowany w stylu i w barwach Człowieka-Pająka podnośnik RUTHMANN TK 310 wywołuje uśmiech na twarzach wielu rodzin, a zwłaszcza dzieci.

TK 310 jeździł po całym East Sussex, Lewes, Brighton, Worthing, Newhaven, Eastbourne, Seaford, Shoreham, Bognor Regis i West Sussex.


podnośnik koszowy JLG
RUTHMANN TK 310
Spider-Man
kwarantanna

Poprzedni Następny
Dodaj komentarz
Komentarze 0
Zobacz także