Produkty

Potężny wózek wysokiego składowania Super Gloria firmy Kalmar poprawia wydajność obsługi barek

redakcja
25.03.2020
0
Wózek kontenerowy Kalmar Super Gloria

Kalmar dostarczy belgijskiemu operatorowi Delca Logistics BV (Delca) wózek podnośnikowy Super Gloria o udźwigu 45 ton. Zamówienie zostało zaksięgowane w trakcie przyjmowania zamówień przez Cargotec w pierwszym kwartale 2020 roku, a dostawa maszyny planowana jest na czwarty kwartał 2020 roku.

Delca Logistics została założona w 2000 roku i prowadzi terminal rzeczny w Wielsbeke, w belgijskiej prowincji Flandrii Zachodniej. Obecna flota firmy obejmuje trzy wózki wysokiego składowania Kalmar Gloria.

Kalmar Super Gloria to największy wózek kontenerowy w ofercie produktów Kalmar. Został zaprojektowany z myślą o wymagających zastosowaniach związanych z podnoszeniem i ma duży rozstaw osi, aby zapewnić maksymalną stabilność. Maszyna dostarczona do Delca będzie używana w terminalu Wielsbeke do załadunku i rozładunku towarów ze statków.

W trybie portowym maszyna będzie mogła układać w stosy pojemniki standardowe i wysokie o wysokości pięciu pięter, natomiast w trybie barki będzie mogła układać cztery rzędy pojemników na głębokość od trzech do czterech, a na wysokość, w zależności od poziomu wody w przypływie.
Wózek Super Gloria zostanie wyposażony w silnik spełniający normy emisji spalin UE Stage V i system kamer na przeciwwadze, aby zwiększyć bezpieczeństwo operacji.

Philippe Lesaffre, kierownik floty, Delca: Wcześniej współpracowaliśmy z Kalmar przy projekcie naprawy jednego z naszych operatorów barek i byliśmy pod wrażeniem ich szybkości, elastyczności i profesjonalizmu. Nowy wózek wysokiego składowania odegra ważną rolę w przyszłości naszego terminalu, umożliwiając bezpieczny i wydajny przeładunek ciężkich i trudnych ładunków.

Emmanuel Loontjens, przedstawiciel handlowy, Kalmar Belgia, mówi: Cieszymy się, że możemy kontynuować współpracę z Delca przy tym ostatnim zamówieniu. Ściśle współpracowaliśmy ze sobą, aby opracować rozwiązanie wózków wysokiego składowania, które umożliwi klientowi poprawę wydajności swoich operacji przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa.


kalmar
Super Gloria
terminal rzeczny w Wielsbeke
wózek kontenerowy
wózek podnośnikowy

Poprzedni Następny
Dodaj komentarz
Komentarze 0
Zobacz także