Ciekawostki

Unimog i żuraw HMF – zespół do najtrudniejszych warunków

REDAKCJA
02.01.2020
0
Żuraw HMF 610K-RC

Współpraca między niemieckim partnerem HMF, tj firmą Becker & Schmidt, a dystrybutorem Unimog firma KBM Andernach, zaowocowała niezwykłym, wyjątkowym pojazdem: Unimog z żurwiem HMF 610K.

Pojazd Unimog był potrzebny firmie rurociągowej Enrotec, która zajmuje się zagospodarowaniem terenu pod zabudowę i często działa na nieutwardzonych drogach i innych trudnych lokalizacjach. Firmy Becker & Schmidt i KBM Andernach wymyśliły nietypową kombinację, dostosowaną do potrzeb Enrotec.

Żuraw HMF 610K

Podczas wyboru żurawia HMF zwrócono uwagę na kilka bezkonkurencyjnych funkcji, które oferuje urządzenie, jak:

  • funkcja EVS i specjalne rozwiązanie AutoSwitch, które umożliwiają wyłączenie EVS w trudnych warunkach terenowych,
  • rozsądna cena HMF 610K,
  • wewnętrzne prowadzenie węża i wygięcie o 15 °, które chroni żuraw i węże hydrauliczne przed uszkodzeniem, co jest istotne w pojazdach działających w trudnych warunkach.
Pojazd Unimog z żurawiem HMF 610K

Pojazd Unimog z zainstalowanym żurawiem HMF jest imponujący i wpisuje się idealnie w potrzeby klienta. Jego masa wynosić poniżej 7,5 tony, a jednocześnie cechuje go kompaktowa budowa, dzięki czemu nadaje się do jazdy w terenie i ma duży prześwit.

Pomimo wysokich wymagań klienta i skomplikowanych założeń powstał pojazd o ładowności ponad 500 kilogramów. Wrażenie robią zwłaszcza szybkość i jakość konstrukcji, a także niezawodność producenta nadwozia i dostawcy.


Unimog
Żuraw przeładunkowy
Żuraw HMF
Unimog i HMF

Poprzedni Następny
Dodaj komentarz
Komentarze 0
Zobacz także