Produkty

Żuraw terenowy Tadano GR-1600XL – wyjątkowo mocny i zwrotny

redakcja dzwignice.info
07.05.2020
0
Żuraw terenowy TADANO GR-1600XL

Nowy żuraw terenowy Tadano GR-1600-XL jest największym urządzeniem w swojej klasie. Połączenie dużej wysokości podnoszenia i doskonałej zwrotności zapewniają wszechstronność w terenie. Możliwość samodzielnego montażu i demontażu sprawia, że transport żurawia tego rozmiaru jest bardzo wygodny.

Udźwig żurawia GR-1600XL-3, wynoszący 160 ton, przewyższa największy do tej pory udźwig Tadano (90,7 tony). Wyposażony jest w 6-sekcyjny, innowacyjnie zaprojektowany, okrągły, najdłuższy w swojej klasie wysięgnik. Wysokość podnoszenia wynosi 61,3 metra, a promień wysięgu 56 metrów, dzięki pojedynczemu cylindrowi teleskopowemu.

 

Hydrauliczny wysięgnik z przesunięciem

Żuraw terenowy Tadano GR-1600-XL oferuje wysięgnik z hydraulicznym przesunięciem, który można regulować w zakresie od 5 ° do 40 ° za pomocą siłownika przechyłu wysięgnika.

 

Wskaźnik momentu obciążenia AML-C

AML-C firmy Tadano jest łatwy w użyciu, innowacyjny w konstrukcji, wyświetla ważne dla operatora informacje, a także umożliwia operatorowi ustawienie niestandardowego środowiska pracy. Na przykład pokazuje kąt wysięgnika, długość wysięgnika, promień obciążenia, ciśnienie robocze siłownika podnoszącego, szerokość wysunięcia podpór, pozycję obrotu, znamionowy udźwig i aktualne obciążenie haka.
Funkcje te pozwalają płynnie poruszać się we wszystkich operacjach podnoszenia bez konieczności zmiany konfiguracji lub wprowadzania nowych kodów w celu wykonania operacji podnoszenia. Funkcje bezpieczeństwa AML-C zapewniają ostrzeżenia dźwiękowe i wizualne. Gdy operacja zbliża się do limitu obciążenia, włącza się funkcja powolnego zatrzymania Tadano, aby uniknąć obciążeń dynamicznych.

 

Kompaktowe podwozie

GR-1600XL ma trzyosiowe podwozie, o kompaktowej szerokości (3,3m) i wysokości (3,78 m), które zapewnia lepszą manewrowość i możliwość zmniejszenia przestrzeni do transportu.

 

Zdejmowana przeciwwaga

Przeciwwaga wraz z wciągarką pomocniczą jest hydraulicznie montowana / demontowana; ponadto zdemontowane przeciwwagi można podnosić i przenosić do transportu bez konieczności zastosowania żurawia pomocniczego, a także ponownie montować w miejscu pracy.

 

HELLO-NET

System HELLO-NET służy do monitorowania aktywności żurawia bezpośrednio z komputera lub urządzenia mobilnego. Klienci mają możliwość przeglądania historii pracy, danych pozycji maszyny i informacji o konserwacji. HELLO-NET oferuje zaawansowaną obsługę klienta między użytkownikiem a Tadano.


Żuraw
Żuraw terenowy
Tadano
Tadano GR-1600XL

Poprzedni Następny
Dodaj komentarz
Komentarze 0
Zobacz także