×

Jesteśmy wyspecjalizowanym dystrybutorem akumulatorów, prostowników i przetwornic napięcia na Polskim rynku. Głównym naszym atutem jest ciągle rosnąca liczba oddziałów w których klienci hurtowi mogą zaopatrywać się w trybie natychmiastowym w towar.

Dane kontaktowe

Centrum Akumulatorów Trakcyjnych AKUMAR

wielkopolskie
ul. Małe Garbary 1
61-756 Poznań


tel. kom. 504 184 946

e-mail: marcin.szmyt@akumar.pl
akumulatory-trojan.pl/

NIP: 7773197161
rok rozpoczęcia działalności: 2008

Opis działalności

Firma Akumar została założona w 2003 r. Jesteśmy wyspecjalizowanym dystrybutorem akumulatorów, prostowników i przetwornic napięcia na Polskim rynku.

W swojej ofercie posiadamy produkty do każdego zastosowania, od baterii rozruchowym do skutera po monobloki trakcyjne głębokiego rozładowania,przetwornice napięcia, ładowarki i prostowniki. W naszej ofercie znajdą Państwo najmocniejsze światowe marki: Exide, Centra, Varta, Bosch, TROJAN, Duracell, Optima Batteries, Tuborg, Pioneer, Toyama, CTEK,RECO, Keepower, Victron Energy, DECA, Ferve, Telwin.

Głównym naszym atutem jest ciągle rosnąca liczba oddziałów w których klienci hurtowi mogą zaopatrywać się w trybie natychmiastowym w towar.

Obecnie posiadamy 21 takich placówek w następujących lokalizacjach: Bydgoszcz, Gdańsk, Kalisz, Konin, Leszno, Luboń, Ostrowiec Świętokrzyski, Piotrków Trybunalski, Poznań,Przeźmierowo, Skierniewice, Szczecin, Toruń, Wrocław, Włocławek, Łódź, Lublin, Chełm, Opole.

Dodatkowo w niektórych lokalizacjach oferujemy dowóz towaru do klienta. Jeśli będą Państwo zainteresowani wysyłką towaru bezpośrednio do swojego oddziału również możemy zaoferować taką usługę w 48h.


BLOG