×

BUILDING INDUSTRY SOLUTIONS

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Infrastruktury BUILDING INDUSTRY SOLUTIONS, odbędą się po raz pierwszy w dniach 26-28 września 2018 roku. Jest to nowa inicjatywa Wystawców uczestniczących w Centralnych Targach Building Solutions dla wystawców z sektora B2B. 

Dane kontaktowe

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Infrastruktury BUILDING INDUSTRY SOLUTIONS


ul. Al. Katowicka 62
05-830 Nadarzyn

tel. +48 22 122 02 87
tel. kom. +48 513 031 567

e-mail: m.baszak@warsawexpo.eu
bisfair.eu

NIP: 5342544579

Opis działalności

Targi Building Industry Solutions adresowane są do profesjonalnych odwiedzających, poszukujących oferty wystawców z sektorów budownictwa kubaturowego i infrastrukturalnego. Tematem wiodącym tej edycji wydarzenia jest budownictwo kubaturowe – wykonawstwo budynków biurowo-komercyjnych, obiektów użyteczności publicznej, obiektów produkcyjno-przemysłowych, a także obiektów towarzyszących przestrzeni przemysłowej, infrastruktura oraz najnowsze rozwiązania w tej dziedzinie. W programie imprezy targowej znajdą się także wydarzenia o charakterze edukacyjnym: Konferencja – Drogi i Mosty, konferencja poświęcona bezpieczeństwu pracy w budownictwie, czy nowoczesnym rozwiązaniom inżynieryjnym. To tylko niektóre z naszych propozycji. W części konferencyjnej omówione zostaną też najnowsze technologie i materiały prezentowane przez wystawców zaangażowanych
w tworzenie programu merytorycznego targów. Szeroko zaprezentujemy także temat żeglugi śródlądowej i projekt „Programu modernizacji Odrzańskiej Drogi Wodnej”. Jest on jednym z przełomowych wydarzeń w dziedzinie inżynierii wodnej w Polsce, w najbliższej perspektywie inwestycyjnej. Wśród prelegentów znajdą się teoretycy i praktycy, autorzy książek i publikacji, najwybitniejsi w Polsce specjaliści. Nad całością programu wydarzeń czuwa Rada Programowa złożona z 15 autorytetów budownictwa, prezesów firm, oraz ludzi nauki.


Powrót do katalogu Reprezentujesz tę firmę? Przejmij wpis