×

FARAONE POLAND Sp. z o.o.

Pobierz wizytówkę firmy

FARAONE POLAND  Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji najbezpieczniejszych i o najwyższej  jakości, urządzeń do pracy na wysokości. 

W naszej ofercie posiadamy:

  • drabiny,
  • podnośniki,
  • wieże jezdne.
  • oraz innowacyjne platformy osobowe ELEVAH.

Dane kontaktowe

FARAONE POLANDSp. z o.o.

zachodniopomorskie
ul.Prosta 32
72-100 Goleniów

tel. (91) 579 03 90
tel. kom. 885 580 550

e-mail: m.mikrut@faraone.pl
www.faraone.pl; www.elevah.com

NIP: 851-10-01-482

Opis działalności

FARAONE POLAND  Sp. z o.o. specjalizuje się w produkcji najbezpieczniejszych i o najwyższej  jakości, urządzeń do pracy na wysokości. Potwierdzeniem są uzyskane certyfikaty, akceptowane nie tylko w branży, ale również przez państwowe instytucje kontrolujące bezpieczeństwo pracy oraz jakość.

W naszej ofercie posiadamy: drabiny, podesty, podnośniki towarowe, wieże jezdne oraz innowacyjne platformy osobowe ELEVAH.

Firma od 45 lat dostarcza bezpieczne rozwiązania do pracy na wysokości na całym świecie, a od 25 lat oferuje swoje produkty polskim Klientom.

FARAONE POLAND wychodzi również naprzeciw indywidualnym potrzebom Klientów. Tworzymy produkty niestandardowe, które są dostosowane do  wymagań i warunków pracy z ograniczeniami przestrzennymi. Znajdują one zastosowanie np.: wewnątrz obiektów przemysłowych jak i na otwartej przestrzeni, zwiększając komfort  i bezpieczeństwo pracy. Umożliwiają i ułatwiają dostęp do maszyn i urządzeń przy liniach produkcyjnych.


BLOG