×

LogisTech jest dystrybutorem elektrycznych żurawi samojezdnych renomowanej włoskiej firmy JMG Cranes.

Dane kontaktowe

Logistech Hołody, Stec Spółka Jawna

małopolskie
ul. Rybitwy 15
30-722 Kraków

tel. (12) 442 04 59
tel. kom. 696 478 205

e-mail: k.stec@logistech.com.pl
logistech.com.pl

NIP: 6793137865

Opis działalności

LogisTech jest dystrybutorem elektrycznych żurawi samojezdnych renomowanej włoskiej firmy JMG Cranes (http://www.jmgcranes.it)

 

JMG Cranes jest światowym liderem w sektorze przemysłowych żurawi samojezdnych typu PICK & CARRY, które zostały zaprojektowane do podnoszenia i przemieszczania się z ładunkiem o masie w zakresie od 1 tony do 60 ton. Bardzo dobrze sprawdzają się również w zastosowaniach specjalnych z wyposażeniem dodatkowym.

Dzięki ich niewielkim wymiarom i masie, możliwości pracy na krótkim wysięgu oraz napędowi elektrycznemu - są idealne do pracy w pomieszczeniach zamkniętych, w warunkach specjalnych wymogów sanitarnych (np. przemysł spożywczy) i bezpieczeństwa (strefy zagrożone wybuchem). Stosując wyposażenie opcjonalne - m.in. kosze robocze, wciągarki, chwytaki podciśnieniowe do tafli szkła, widły załadowcze do podnoszenia palet, wysięgniki bocianowe i łańcuchowe, przedłużki, „nierysujące” opony lub inne wybrane przez klienta akcesoria - otrzymujemy bardzo uniwersalne urządzenie, o funkcjonalności o wiele większej niż zwykły żuraw.

Żurawie PICK & CARRY firmy JMG oferują najwyższy standard jakości na rynku: największą moc przy niewielkich rozmiarach, najwyższą precyzję operowania ładunkami, ergonomię pracy i przyjazność dla operatora dzięki sterowaniu radiowemu, największą zwrotność i bezpieczeństwo spośród wszystkich elektrycznych żurawi.

Elektryczne żurawie samojezdne firmy JMG dzięki swej innowacyjności znajdują szerokie zastosowanie w logistyce bliskiej, w przemyśle samochodowym, papierniczym, metalowym, lotniczym, energetycznym, spożywczym i budownictwie.


BLOG