×

ŁP-EKSPERT SZKOLENA  BHP,ADR,PODESTY RUCHOME,HDS,WÓZKI JEZDNIOWE,SUWNICE

Dane kontaktowe

ŁP-EKSPERT

śląskie
ul. Os.Orłowiec 63 2
44-280 Rydułtowy


tel. kom. 500 193 952

e-mail: lukasz840224@gmail.com
piszczekszkolenia.pl

NIP: 6472346306
rok rozpoczęcia działalności: 2013

Opis działalności

Witamy Państwa ŁP-EKSPERT ŁUKASZ PISZCZEK – nasza firma specjalizuje się w organizacji i prowadzeniu kursów i szkoleń z zakresu branży transportowej.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do podmiotów gospodarczych, jak również do Klientów indywidualnych.

Współpracując z firmą ŁP-EKSPERT mogą Państwo liczyć na najwyższej jakości usługi.

Przez wiele lat pracy zdobyliśmy bogate doświadczenie a także nauczyliśmy się, że jedynie pracowitość, rzetelność, determinacja oraz indywidualne podejście do klienta gwarantują najlepsze efekty.

Oczywiście nie osiadamy na laurach, cały czas zdobywając nową wiedzę, co pozwala nam podejmować się zupełnie nowych wyzwań i spełniać nawet najśmielsze oczekiwania Klientów.

Przekazywanie wiedzy – w tym jesteśmy najlepsi!

Jeśli są Państwo zainteresowani szkoleniami i kursami z zakresu branży transportowej – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na kurs adr, szkolenie pierwsza pomoc i wiele innych.

Tylko u nas wysokiej jakości szkolenia bhp prowadzone z myślą o tym, by przekazać w jak najbardziej przystępny sposób porządną wiedzę, niezbędną do efektywnego działania w ramach transportu, jak również sczytywanie kart kierowców i sczytywanie kart kierowców i tachografów.

Z naszej oferty mogą śmiało korzystać zarówno klienci indywidualni, jak i podmioty gospodarcze, których interesują kurs podesty ruchome czy kurs hds.


BLOG