×

PHPU EXAR Artur Kowejsza

Pobierz wizytówkę firmy

Firma EXAR produkuje zawiesia pasowe, wężowe, linowe i łańcuchowe. Zajmuje się również obróbką lin. Jest producentem i dostawcą osprzętu dźwignicowego.

Dane kontaktowe

PHPU EXAR Artur Kowejsza

śląskie
ul. gen. Maczka 71B
43-310 Bielsko-Biała

tel. (33) 829 58 08
tel. kom. 503 429 569
fax. (33) 815 01 63

e-mail: biuro@exar.eu
www.exar.eu

NIP: 7961922135

Opis działalności

Firma EXAR, której siedziba mieści się w Bielsku - Białej powstała w 1991 roku. Już od 27 lat świadczy usługi w zakresie produkcji różnego typu zawiesi pasowych, wężowych, linowych i łańcuchowych. Zajmuje się również zaciskaniem, skręcaniem, zaplataniem i zakuwaniem lin. Stopniowo, rozwijając się oraz nabierając doświadczenia, stale poszerzała swoją ofertę produkcyjną i handlową. Obecnie jest jednym z głównych w Polsce producentów i dostawców osprzętu dźwignicowego. Jest też generalnym dystrybutorem marki BRANO, wiodącego producenta podnośników, wciągników oraz samozamykaczy, który działa na rynku światowym od przeszło 80 lat.

Misją firmy EXAR, czyli główną zasadą, wyznaczającą jej wartości jest dbałość o jakość na każdym etapie produkcji i dostarczania produktu. Produkty marek EXAR dostępne są zarówno dla rynku konsumenckiego, jak i w obszarze B2B, a są one adresowane do świadomych użytkowników, profesjonalistów i osób, które cenią jakość wykorzystywanych przedmiotów. Kompetencje producenta precyzyjnych narzędzi należących do osprzętu dźwignicowego są stale rozbudowywane i stanowią główny wyróżnik firmy wśród krajowej konkurencji.

Motto firmy brzmi
Z Exar wszystko bezpiecznie podniesiesz, przesuniesz i przeniesiesz.
Firma EXAR, dbając o pozytywny wizerunek marek, świadczy usługi na najwyższym poziomie oraz buduje długofalowe relacje z Klientami. Swym klientom gwarantuje:
  • najwyższą, potwierdzoną certyfikatami jakość produktów,
  • dostępność do szerokiej gamy produktów, poprzez utrzymywanie odpowiednich stanów magazynowych,
  • szeroki asortyment urządzeń oraz systemów podnoszenia i mocowania ładunków,
  • gwarancyjną i pogwarancyjną opiekę techniczną w Autoryzowanym Serwisie,
  • atrakcyjne ceny,
  • szybką i fachową obsługę zapewnianą przez wyspecjalizowane działy sprzedaży oraz doradców techniczno - handlowych.

Dodatkowo firma EXAR prowadzi specjalistyczne szkolenia z systemów podnoszenia, mocowania oraz eksploatacji oferowanych urządzeń oraz gwarancyjną i pogwarancyjną opiekę techniczną.


BLOG