×

Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.

Pobierz wizytówkę firmy

Toyota Material Handling Polska jest wyłącznym dystrybutorem, na polskim rynku, produktów marek Toyota i BT. Nasze oddziały zlokalizowane są w strategicznych regionach Polski. 

Dane kontaktowe

Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.

mazowieckie
ul. Potockiego 1A
96-313 Jaktorów


tel. kom. 801 366 900

e-mail: info@pl.toyota-industries.eu
www.toyota-forklifts.pl

NIP: 522-100-60-96
rok rozpoczęcia działalności: 1994

Opis działalności

Toyota Material Handlling Group należy do Toyota Industries Corporation (TICO) - światowego lidera w produkcji urządzeń do transportu wewnętrznego. Struktura Toyota Material Handling Polska powstała na bazie jednej firmy – BT Polska Sp. z .o.o. Oferowane przez nas produkty do transportu wewnętrznego marki Toyota i BT produkowane są Europie w trzech centrach produkcyjnych zlokalizowanych w Ancenis we Francji, Mjölby w Szwecji i w Bolonii we Włoszech.
Nowa organizacja Toyota Material Handling Polska oferuje klientom korzyści w postaci poszerzonej oferty produktów i usług. Nasza wiedza zostaje wzbogacona połączonym globalnym doświadczeniem firm Toyota i BT, które działają w przemyśle odpowiednio od ponad 50-ciu i 60-ciu lat. Celem wprowadzanych przez nas zmian jest coraz lepsza obsługa naszych klientów poprzez urozmaicenie asortymentu i udoskonalenie jakości produktów i usług.

Centrala firmy znajduje się w Jaktorowie k/Grodziska Mazowieckiego,biura regionalne w Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku.


Powrót do katalogu Reprezentujesz tę firmę? Przejmij wpis
BLOG